Máte již svůj účet?

Ostravský workshop pro začínající kytaristy

17.00

Moravskoslezský kraj
Chcete se naučit hrát na kytaru, ale pořád vám chybí ten správný impuls? Ostravská prodejna Kytary.cz pořádá workshop pro ty, kteří se s kytarou zatím jen seznamují. Přijďte se 18. 1. podívat a poslechnout si tipy a triky jak proniknout do základů hry na kytaru. Celá akce se koná pod vedením zkušeného kytaristy Adama Malíka.

Jaký je program?

Workshop je určen úplným začátečníkům, takže se rozhodně nemusíte stydět přijít, i když nemáte zatím žádné kytarové zkušenosti.

Co se všechno dozvíte?

jak natáhnout struny
jak kytaru naladit
základy techniky hry
…a spoustu dalších užitečných rad

Každý účastník workshopu získá navíc 10 % slevu na struny. Odhoďte dětské hudební nástroje a pojďte se naučit, jak se dělá opravdová hudba.

Workshopem vás provede Adam Malík talentovaný mistr elektrické i akustické kytary. V současné době vystupuje s kapelami Black Roll, AC/CZ (revival AC/DC), ale ani jazzová kytara mu není cizí. Vzhledem ke svému širokému záběru osloví posluchače mnoha žánrů.

Strach a stud nechte doma a přijďte se do naší prodejny poučit a seznámit s lidmi se stejným zájmem. Nezáleží na tom, co umíte, ale jak moc vás hudba baví. Třeba se mezi vámi najde nový Jimi Hendrix, jde jen o to, přijít a zkusit to.

Místo konání

ostravská prodejna Kytary.cz


28. října 299/1422
Ostrava - Mariánské Hory
Moravskoslezský kraj
18 leden 2012

Copyright © 2011 ČESKÁ KYTARA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.