Máte již svůj účet?

Štěpán RAk

NUMEROLOGIE, ASTROLOGIE a KYTAROTERAPIE - seminář

Lektoři: prof.štěpán Rak - skladatel, světový kytarový virtuos, numerolog a astrolog

Seminář je zaměřený na pochopení filozofie obou disciplin, tj. propojení numerologie a astrologie a jejich správných interpretací. Host semináře není ještě vybrán.

Astrologie - není jen vědou. Je také, a to především, nevyčerpatelnou studnicí všelidského poznání, etiky a moudrosti, která se vejde do dvanácti znamení zvěrokruhu – to vše vštěpoval do paměti Štěpána Raka jeho učitel prof. Štěpán Urban. Štěpán Rak nás tedy provede po temných a dramatických zákoutích Štírovy duše v kontrastu s lyrickými Rybami, epicky laděným znamením Kozoroha, až po pragmatickou Pannu.

Numerologie - ne každý měl to štěstí setkat se ve svém životě s osobností, jakou byl léčitel a numerolog pan Zezulka. Štěpán Rak byl jedním z těch, kterým se to podařilo.…Pojetí numerologie Štěpána Raka pochází z prapůvodní filosofie přírody, kdy je do úrodné půdy zasazen zárodek stromu, který pak stále roste a postupně nás pohlcuje a stmeluje naše životy i samotné lidské dění všedního dne.

Prof.Štěpán Rak světový kytarový virtuos, skladatel, profesor pražské Akademie muzických umění (a také numerolog a astrolog). Štěpán Rak se stal prvním pedagogem kytarové hry v historii pražské AMU, kde vyučuje od roku 1982. Před tím působil několik let ve Finsku, kam byl pozván, aby pomohl vytvořit základy moderní kytarové školy ve Skandinávii. Díky své unikátní kytarové technice a naprosto převratnému pojetí hry se velmi rychle stal jedním z nejvyhledávanějších a nejvytíženějších kytarových pedagogů současného světa. Je pravidelně zván na koncertní a přednášková turné předních světových univerzit. Jeho bohaté zkušenosti nyní přitahují četné zahraniční stipendisty na Akademii muzických umění v Praze, kde v současné době působí jako profesor kytarové hudby.

Do Prahy ho přivezli příslušníci Rudé armády v roce 1945 z Ukrajiny. Má tedy adoptivní rodiče. Již jako chlapec se zajímal o kytaru, avšak pro její studium se pevně rozhodl až ve svých 18-ti letech! Díky svému nadání a jistě také píli, se vypracoval mezi světovou špičku klasických kytaristů a skladatelů. Říká se, že je dokonce jednička. Je mezinárodně uznávaným klasickým kytaristou, jak o tom svědčí ohlasy kritiků ze světového tisku.

Cena kurzu 3 100 Kč
Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).

Místo konání

Hotel Dlouhé Stráně


Loučná nad Desnou - Rejhotice 72
Kouty nad Desnou
Olomoucký kraj
9 listopad 2012
11 listopad 2012

Copyright © 2011 ČESKÁ KYTARA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.