Máte již svůj účet?
Výpis
Kalendář Jen moje Přidat

Obléhání Slezskoostravského hradu, Sobota, 11. červen 2011 (12:00)

José María Obeso - Kytarový recitál, Neděle, 12. červen 2011 (19:30)

Koncert Britského kytaristy Jeffa Becka, Čtvrtek, 23. červen 2011 (20:00)

7. Kytarový večer, Středa, 29. červen 2011 (19:00)

Suzanne Vega, Čtvrtek, 14. červenec 2011 (21:00)

Koncert klasické kytary, Pátek, 5. Srpen 2011 (19:00)

Potulný loutnista Jan, Neděle, 7. Srpen 2011 (11:00)

Intavolatura e passaggi, Neděle, 7. Srpen 2011 (15:00)

Ametyst v benefičním koncertu MOSTY FRÝDLANTSKO, Pátek, 12. Srpen 2011 (17:00)

Michaela Rozmarová, Čtvrtek, 18. Srpen 2011 (18:30)

Multimediální koncerty v jeskyni Výpustek, Sobota, 20. Srpen 2011 (19:00)

koncert "I Remember Art", Středa, 24. Srpen 2011 (20:30)

David Evans, Pátek, 26. Srpen 2011 (20:00)

Jaroslav Svěcený+Miloslav Klaus, Sobota, 27. Srpen 2011 (16:00)

Pavel Steidl - koncert, Sobota, 27. Srpen 2011 (18:00)

Přemysl Vacek - Loutnový recitál, Středa, 31. Srpen 2011 (19:00)

Vladimír Mišík a Radim Hladík, Pátek, 2. Září 2011 (18:00)

HUdební toulky historií hradu Veveří, Sobota, 3. Září 2011 (18:00)

LETNÍ KONCERT CHRÁMOVÉ HUDBY, Pondělí, 5. Září 2011 (19:00)

Štěpán Rak, Čtvrtek, 8. Září 2011 (19:00)

Lubomír Brabec, Čtvrtek, 8. Září 2011 (19:30)

koncert Štěpána Raka, Sobota, 10. Září 2011 (10:00)

Vladimír Václavek, Pondělí, 12. Září 2011 (19:00)

PF Guitar Quartet, Středa, 14. Září 2011 (19:00)

Flamenco – Entre Los Gallos, Pondělí, 19. Září 2011 (19:00)

Na zámku u Harrachů, Pondělí, 19. Září 2011 (19:30)

Na zámku u Harrachů, Úterý, 20. Září 2011 (19:30)

Akustické duo Jasona Mraze v Praze, Úterý, 20. Září 2011 (20:00)

Pražský komorní kytarový orchestr, Středa, 21. Září 2011 (19:00)

Ivan Boreš, Čtvrtek, 22. Září 2011 (19:00)

Yasmin Levy – Sentir, Čtvrtek, 22. Září 2011 (19:30)

KONCERT JUSTINA LAVASHE, Pátek, 23. Září 2011 (20:00)

Irena Budweiserová - gospely a spirituály, Sobota, 24. Září 2011 (15:00)

KONCERT MORENITO DE TRIANA, Neděle, 25. Září 2011 (19:00)

Dobet Gnahoré, Pondělí, 26. Září 2011 (19:30)

Sándor Mester, Úterý, 4. říjen 2011 (19:30)

Anton Serra a Carles Pons, Středa, 5. říjen 2011 (20:00)

Miloš Makovský, Čtvrtek, 6. říjen 2011 (19:30)

LUKÁŠ SOMMER – POR CAMINOS DE SANGUNTO, Úterý, 11. říjen 2011 (19:00)

Adam Rafferty, Úterý, 11. říjen 2011 (19:30)

AVISHAI COHEN, Středa, 12. říjen 2011 (19:30)

URIAH HEEP a Radim Hladík a Blue Effect, Čtvrtek, 13. říjen 2011 (19:00)

Jaroslav Svěcený, Miloslav Klaus, Čtvrtek, 13. říjen 2011 (19:00)

Romantic Guitar Duo, Čtvrtek, 13. říjen 2011 (19:30)

Kytarové trio, Čtvrtek, 13. říjen 2011 (19:30)

Aron Gove, Čtvrtek, 13. říjen 2011 (20:00)

LUKÁŠ MARTÍNEK & PRIVATE EARTHQUAKE, Pátek, 14. říjen 2011 (21:00)

Recitál Lenky Filipové, Sobota, 15. říjen 2011 (19:00)

Jiří Šimek Trio (groove jazz & rock), Sobota, 15. říjen 2011 (19:00)

Velký Slavnostní zahajovací koncert, Sobota, 15. říjen 2011 (20:00)

Rudy Linka trio - The Great American Song book, Neděle, 16. říjen 2011 (19:30)

Karel Plíhal, Úterý, 18. říjen 2011 (19:00)

Matěj Žák, Úterý, 18. říjen 2011 (19:30)

Ivan Vrána Blues Band, Úterý, 18. říjen 2011 (21:00)

Recitál Lenky Filipové, Středa, 19. říjen 2011 (19:00)

ŠTĚPÁN RAK a ALFRED STREJČEK, Středa, 19. říjen 2011 (19:00)

Koncert Kytarového dua, Středa, 19. říjen 2011 (19:30)

PRAŽSKÉ KYTAROVÉ KVARTETO, Čtvrtek, 20. říjen 2011 (18:00)

GIPSY KINGS, Čtvrtek, 20. říjen 2011 (19:00)

Bluesbusters, Čtvrtek, 20. říjen 2011 (21:00)

TRIO BALKAN STRINGS /SRB/, Čtvrtek, 20. říjen 2011 (21:30)

Gipsy Kings, Pátek, 21. říjen 2011 (19:00)

Al Di Meola & New World Sinfonia (USA), Pátek, 21. říjen 2011 (19:30)

Mike Stern Band, Sobota, 22. říjen 2011 (20:00)

GITARIÁDA 2011 - KONCERT VÍŤAZOV, Sobota, 22. říjen 2011 (22:00)

VICTOR BAILEY GROUP, Neděle, 23. říjen 2011 (21:00)

Trio Romano, Neděle, 23. říjen 2011 (21:00)

Jana a Petr Bierhanzlovi, Pondělí, 24. říjen 2011 (19:00)

Gwyn Ashton (turné), Středa, 26. říjen 2011 (12:00)

Gwyn Ashton, Středa, 26. říjen 2011 (20:00)

Michal Pavlíček, Čtvrtek, 27. říjen 2011 (19:00)

RENÉ LACKO, Pátek, 28. říjen 2011 (20:00)

MARKÉTA IRGLOVÁ a host: Sean Rowe (USA), Sobota, 29. říjen 2011 (16:00)

Libor Šmoldas Quartet, Pondělí, 31. říjen 2011 (21:30)

Nicola Jappelli, Úterý, 1. Listopad 2011 (19:00)

ŠTĚPÁN RAK, Úterý, 1. Listopad 2011 (19:30)

Scott Tennant, USA - ZRUŠENO, Úterý, 1. Listopad 2011 (19:30)

CAM DEAS (uk) & ERIC ARN (us), Úterý, 1. Listopad 2011 (20:00)

Hořice JazzNights 2011, Středa, 2. Listopad 2011 (12:00)

BRNĚNSKÉ KYTAROVÉ KVARTETO, Středa, 2. Listopad 2011 (19:30)

Antal Pusztai, Středa, 2. Listopad 2011 (19:30)

Marc Ribot, Středa, 2. Listopad 2011 (20:00)

ADAM BOMB (USA), Středa, 2. Listopad 2011 (20:00)

Antal Pusztai, Čtvrtek, 3. Listopad 2011 (19:30)

ADAM BOMB (usa) a ROCKET DOGZ (cz), Čtvrtek, 3. Listopad 2011 (19:30)

KONCERT KLASICKÉ KYTARY - Pavel Szabo, Pátek, 4. Listopad 2011 (19:30)

ADAM BOMB (USA), NEW BELLS (AC/DC cover band), Pátek, 4. Listopad 2011 (20:00)

Libor Šmoldas Quartet, Pátek, 4. Listopad 2011 (21:30)

ADAM BOMB (USA), FOLSE HOPE, Sobota, 5. Listopad 2011 (20:30)

Eva Henychová, Neděle, 6. Listopad 2011 (16:00)

Rudy Linka trio, Pondělí, 7. Listopad 2011 (19:00)

Galakoncert Jaroslava Svěceného, Pondělí, 7. Listopad 2011 (19:30)

Vladislav Bláha, Úterý, 8. Listopad 2011 (18:00)

Lenka Filipová, Úterý, 8. Listopad 2011 (19:00)

Koncert vítězů kytarových soutěží, Úterý, 8. Listopad 2011 (19:00)

Jenny and The Mexicats, Úterý, 8. Listopad 2011 (20:00)

Eva Miklas -Takamine aTatsuo Sato, Středa, 9. Listopad 2011 (12:00)

Kytarový koncert Karla Fleischlingera, Středa, 9. Listopad 2011 (19:00)

Štěpán Rak, Středa, 9. Listopad 2011 (19:00)

MICHAL PAVLÍČEK, Středa, 9. Listopad 2011 (19:00)

Libor Janeček, Středa, 9. Listopad 2011 (19:30)

Korngold Quartet & Matěj Žák - kytara, Čtvrtek, 10. Listopad 2011 (18:30)

KONCERT KLASICKÉ KYTARY - PAVEL SZABO, Čtvrtek, 10. Listopad 2011 (19:00)

KYTAROVÉ DUO Jindřich Kaulfers a Libor Janeček, Čtvrtek, 10. Listopad 2011 (19:00)

RAK + RAK, Čtvrtek, 10. Listopad 2011 (19:30)

Pat Metheny, Čtvrtek, 10. Listopad 2011 (20:00)

PAVEL STEIDL, Pátek, 11. Listopad 2011 (19:00)

Justin Lavash, Sobota, 12. Listopad 2011 (19:00)

Olympic 2011, Sobota, 12. Listopad 2011 (19:30)

Matěj Freml, Ondřej Lébr, Pondělí, 14. Listopad 2011 (19:30)

Brněnské kytarové kvarteto, Úterý, 15. Listopad 2011 (19:00)

Vicente Amigo, Úterý, 15. Listopad 2011 (19:30)

Johnny Winter, Úterý, 15. Listopad 2011 (20:00)

Rene Trossman Band, Úterý, 15. Listopad 2011 (20:00)

JUJU (Justin Adams & Juldeh Camara & Band), Středa, 16. Listopad 2011 (19:00)

KONCERT KLASICKÉ KYTARY - PAVEL SZABO, Středa, 16. Listopad 2011 (19:00)

Filip Moravec, Kristina Mikulcová, Středa, 16. Listopad 2011 (19:30)

kytarové duo Jindřich Kaulfers a Libor Janeček, Středa, 16. Listopad 2011 (19:30)

Rudy Linka, Středa, 16. Listopad 2011 (19:30)

Johnny Winter, Středa, 16. Listopad 2011 (20:00)

Kenny Wayne Shepherd, Čtvrtek, 17. Listopad 2011 (19:30)

Longital, Čtvrtek, 17. Listopad 2011 (20:00)

FINK (Fin Greenall)/RACHEL SERMANNI, Čtvrtek, 17. Listopad 2011 (20:30)

Petr Zeman Quintet, Čtvrtek, 17. Listopad 2011 (21:00)

Libor Šmoldas Quartet, Čtvrtek, 17. Listopad 2011 (22:00)

Štěpán Rak a PF Guitar Quartet, Pátek, 18. Listopad 2011 (19:00)

Adam Tvrdý Trio, Pátek, 18. Listopad 2011 (19:00)

Michal Čagánek, Pátek, 18. Listopad 2011 (19:30)

SHAHAB TOLOUIE (IRN), Pátek, 18. Listopad 2011 (19:30)

Michal Prokop + Luboš Andršt + Jan Hrubý trio, Pátek, 18. Listopad 2011 (20:00)

Roman Pokorný Trio, Pátek, 18. Listopad 2011 (22:00)

Štěpán Rak a PF GUITAR QUARTET, Sobota, 19. Listopad 2011 (18:00)

Radim Hladík a Blue Effect, Sobota, 19. Listopad 2011 (19:00)

Guitar Shorty, Sobota, 19. Listopad 2011 (20:00)

Tommy Emmanuel, Sobota, 19. Listopad 2011 (20:00)

Kenny Wayne Shepherd, Neděle, 20. Listopad 2011 (20:00)

Jiří Šála, Pondělí, 21. Listopad 2011 (18:00)

LUBOŠ ANDRŠT GROUP, Pondělí, 21. Listopad 2011 (19:00)

Karel Plíhal, Pondělí, 21. Listopad 2011 (19:30)

Kytarový koncert, Pondělí, 21. Listopad 2011 (19:30)

Lukáš Sommer, Úterý, 22. Listopad 2011 (17:00)

RUDY LINKA TRIO, Úterý, 22. Listopad 2011 (20:00)

MOENS - koncert souboru soudobé hudby, Středa, 23. Listopad 2011 (17:30)

Kytarový koncert, Středa, 23. Listopad 2011 (18:00)

Pražské kytarové kvarteto, Středa, 23. Listopad 2011 (19:30)

Varhany a kytara, Středa, 23. Listopad 2011 (19:30)

Vladimír Mišík & ETC, Čtvrtek, 24. Listopad 2011 (12:00)

Bill Frisell, Čtvrtek, 24. Listopad 2011 (19:00)

Matěj Žák (kytara) a Ivan Vokáč (violoncello), Čtvrtek, 24. Listopad 2011 (19:00)

Rudy linka trio, Čtvrtek, 24. Listopad 2011 (19:00)

Bona Fide Quintet, Čtvrtek, 24. Listopad 2011 (19:30)

Živé kvety - kultovní bratislavská kytarovka, Čtvrtek, 24. Listopad 2011 (20:00)

ŽIŽKOV MEETS JAZZ, Pátek, 25. Listopad 2011 (12:00)

BLUE EFFECT, Pátek, 25. Listopad 2011 (19:30)

Smashing Pumpkins, Pátek, 25. Listopad 2011 (20:00)

Vivaldianno, Pátek, 25. Listopad 2011 (20:00)

Michal Hromek Consort a Hana Horká, Sobota, 26. Listopad 2011 (17:00)

Petra Poláčková, Sobota, 26. Listopad 2011 (18:00)

Jamie Marshall & Dani Robinson (UK/USA), Sobota, 26. Listopad 2011 (19:00)

Olympic v Českém Meziříčí, Sobota, 26. Listopad 2011 (20:00)

Michal Hromek Consort a Hana Horká, Neděle, 27. Listopad 2011 (17:00)

Guitar Arte Trio, Neděle, 27. Listopad 2011 (17:00)

Paco de Lucía na Wroclaw Guitar Festival, Neděle, 27. Listopad 2011 (18:00)

Jaroslav Svěcený – housle, Miloslav Klaus - kytara, Neděle, 27. Listopad 2011 (19:30)

Luboš Soukup Quartet, Neděle, 27. Listopad 2011 (20:00)

Rene Trossman a Jan Kořínek, Pondělí, 28. Listopad 2011 (19:00)

Electric Light Orchestra, Pondělí, 28. Listopad 2011 (20:00)

Kytarový koncert, Úterý, 29. Listopad 2011 (18:00)

Andrea Benzoni, Úterý, 29. Listopad 2011 (19:00)

Jan-Matěj Rak, Úterý, 29. Listopad 2011 (19:00)

Melanie Scholtz Quartet, Úterý, 29. Listopad 2011 (19:00)

Tonos Humanos y Tonos Divinos, Úterý, 29. Listopad 2011 (19:30)

Marcel Flemr Band (real blues), Úterý, 29. Listopad 2011 (22:00)

Patrick Vacík, Středa, 30. Listopad 2011 (18:00)

Tonos Humanos y Tonos Divinos, Středa, 30. Listopad 2011 (19:30)

Soukup / Dorůžka International Quartet (CZ/DEN), Středa, 30. Listopad 2011 (22:00)

KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY VÁCLAVA DVOŘÁKA, Čtvrtek, 1. Prosinec 2011 (17:00)

Marcel Flemr kvintet, Pátek, 2. Prosinec 2011 (21:00)

Michal Prokop & Luboš Andršt & Jan Hrubý, Sobota, 3. Prosinec 2011 (20:00)

Jan Čižmář, Neděle, 4. Prosinec 2011 (15:00)

PF Guitar Quartet, Neděle, 4. Prosinec 2011 (17:00)

Štěpán Rak, Neděle, 4. Prosinec 2011 (18:00)

Vivat Comenius - Štěpán Rak a Alfred Strejček, Pondělí, 5. Prosinec 2011 (19:00)

Třídní kytarový koncert, Úterý, 6. Prosinec 2011 (17:00)

RAK a RAK, Úterý, 6. Prosinec 2011 (19:00)

Jaroslav SVĚCENÝ - housle, Miloslav KLAUS - kytara, Úterý, 6. Prosinec 2011 (19:00)

Zdeněk Bína, Jan Urbanec, Úterý, 6. Prosinec 2011 (20:00)

ADAM COHEN a Mai Bloomfield, Úterý, 6. Prosinec 2011 (21:00)

Jiří Šimek Trio, Středa, 7. Prosinec 2011 (19:00)

JAROSLAV SVĚCENÝ - HOUSLE, MILOSLAV KLAUS - KYTARA, Středa, 7. Prosinec 2011 (19:00)

Koncert Konzervatoře Plzeň, Středa, 7. Prosinec 2011 (19:30)

KAREL PLÍHAL, Čtvrtek, 8. Prosinec 2011 (12:00)

Michal Pavlíček "Srdeční záležitosti", Čtvrtek, 8. Prosinec 2011 (19:00)

Koncert vítězů a držitelů mezinárodních ocenění, Čtvrtek, 8. Prosinec 2011 (19:00)

Koncert studentů kytarového oddělení PK, Čtvrtek, 8. Prosinec 2011 (19:00)

VÁNOČNÍ KONCERT PĚVECKÝCH SBORŮ ZVONKY A ZVONEČKY, Pátek, 9. Prosinec 2011 (17:00)

Rak a Rak, Pátek, 9. Prosinec 2011 (19:00)

JUSTIN LAVASH, Pátek, 9. Prosinec 2011 (20:00)

BLUE EFFECT A RADIM HLADÍK, Pátek, 9. Prosinec 2011 (20:00)

MEDITERIAN ČR/KUBA, Pátek, 9. Prosinec 2011 (21:00)

Marek Šmaus & His Guitar Class, Pátek, 9. Prosinec 2011 (21:00)

Štěpán Rak a Alfréd Strejček, Sobota, 10. Prosinec 2011 (18:00)

David Orel a Milada Karez, Sobota, 10. Prosinec 2011 (18:00)

Zdeněk Bína a Honza Urbanec, Sobota, 10. Prosinec 2011 (19:00)

Michaela Stehlíková a Patrik Czuczor, Neděle, 11. Prosinec 2011 (17:00)

Adventní koncert PSPU/hosté, Pondělí, 12. Prosinec 2011 (19:00)

Lee Andrew Davison a jazzové trio, Pondělí, 12. Prosinec 2011 (19:30)

Jaroslava Svěcený a Miloslav Klaus, Pondělí, 12. Prosinec 2011 (19:30)

Vánoční kytarový koncert, Úterý, 13. Prosinec 2011 (18:00)

Kytarová dílna žáků Miloše Dvořáčka a Davida Fiedlera, Úterý, 13. Prosinec 2011 (18:30)

Jan-Matěj Rak, Úterý, 13. Prosinec 2011 (19:00)

Eduardo Fernández / Uruguay, Úterý, 13. Prosinec 2011 (19:30)

Vánoční kytarový koncert, Středa, 14. Prosinec 2011 (16:30)

Clara Nováková (flétna) a SMASH ensemble (SPA), Středa, 14. Prosinec 2011 (17:30)

Kateřina Cermonová, Středa, 14. Prosinec 2011 (18:00)

ABONENTNÍ KONCERT, Středa, 14. Prosinec 2011 (19:00)

Vánoční koncert, Středa, 14. Prosinec 2011 (19:00)

In Cordis Ensemble, Středa, 14. Prosinec 2011 (19:30)

Jan-Matěj Rak – kytarový koncert "Černobílý večer", Středa, 14. Prosinec 2011 (19:30)

Michal Hejna & Agharta Gang, Středa, 14. Prosinec 2011 (20:00)

Houslový a kytarový koncert, Čtvrtek, 15. Prosinec 2011 (19:00)

Michal Pavlíček, Čtvrtek, 15. Prosinec 2011 (19:00)

Štěpán Rak a Jan Matěj Rak, Čtvrtek, 15. Prosinec 2011 (19:00)

IRENA BUDWEISEROVÁ/Fade In, Čtvrtek, 15. Prosinec 2011 (20:00)

JUWANA JENKINS & THE MOJO BAND /USA,CZ/, Čtvrtek, 15. Prosinec 2011 (21:30)

KONCERT ŽÁKŮ Z KYTAROVÉ TŘÍDY BARBORY UHLÍŘOVÉ, Pátek, 16. Prosinec 2011 (17:00)

Štepán Rak, Pátek, 16. Prosinec 2011 (18:00)

KONCERT KLASICKÉ KYTARY - PAVEL SZABO, Pátek, 16. Prosinec 2011 (19:00)

NAČEVA, JUSTIN LAVASH, Pátek, 16. Prosinec 2011 (20:00)

60 let Rock’n’rollu III., Pátek, 16. Prosinec 2011 (20:00)

Michal Hromek Consort, Sobota, 17. Prosinec 2011 (00:00)

VÁNOČNÍ KONCERT IRENY BUDWEISEROVÉ, Sobota, 17. Prosinec 2011 (17:00)

Tony Sheridan, Sobota, 17. Prosinec 2011 (19:30)

Adam Pavlíček, Sobota, 17. Prosinec 2011 (20:00)

Denisa Gyürkeová a Klára Jakšičová, Sobota, 17. Prosinec 2011 (20:30)

KRATOCHVÍL & ACKERMAN /USA/, Sobota, 17. Prosinec 2011 (21:30)

RAK a RAK, Neděle, 18. Prosinec 2011 (17:00)

Vánoční rockový koncert, Neděle, 18. Prosinec 2011 (19:00)

MOLLY HATCHET (USA), Neděle, 18. Prosinec 2011 (20:00)

Parne Čilagi&Trio Romano Band, Neděle, 18. Prosinec 2011 (21:00)

Jana a Petr Bierhanzlovi, Pondělí, 19. Prosinec 2011 (12:00)

Vladimír Mišík & Etc. Rock, Pondělí, 19. Prosinec 2011 (20:00)

Edward Powell, Pondělí, 19. Prosinec 2011 (20:00)

MILAN KAŠUBA + HOSTÉ, Pondělí, 19. Prosinec 2011 (20:30)

Lukáš Martinek a Private Earthquake, Úterý, 20. Prosinec 2011 (19:00)

Sólisté Národního divadla, Úterý, 20. Prosinec 2011 (19:30)

Molly Hatchet, Úterý, 20. Prosinec 2011 (20:00)

ZEURÍTIA, Úterý, 20. Prosinec 2011 (21:30)

Zdeněk Bína a Jan Urbanec, Úterý, 20. Prosinec 2011 (22:00)

Vánoce s láskou - kytarový kroužek ZŠ, Středa, 21. Prosinec 2011 (16:00)

Irena Budweiserová a Fade in Etno, Středa, 21. Prosinec 2011 (19:30)

Lukáš Martinek a Private Earthquake, Středa, 21. Prosinec 2011 (21:00)

3. koncert z cyklu Pražské hudební večery, Čtvrtek, 22. Prosinec 2011 (19:30)

JIŘÍ KUBEČEK jr.a VOJTĚCH VRTIŠKA, Čtvrtek, 22. Prosinec 2011 (20:00)

Marcel Flemr Band, Čtvrtek, 22. Prosinec 2011 (21:15)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (usa/cz), Pátek, 23. Prosinec 2011 (21:00)

Vánoce v Řetězové – Christmas Guitar, Sobota, 24. Prosinec 2011 (15:00)

Irena Budweiserová a Fade in, Pondělí, 26. Prosinec 2011 (15:00)

Adriano Trindade & Los Quemados, Pondělí, 26. Prosinec 2011 (22:00)

Zdeněk Bína a Jan Urbanec, Úterý, 27. Prosinec 2011 (19:00)

Menorah - koncert židovských písní, Úterý, 27. Prosinec 2011 (19:30)

Adriano Trindade & Los Quemados, Úterý, 27. Prosinec 2011 (21:30)

Rene Trossman Band (USA/CZ), Úterý, 27. Prosinec 2011 (22:00)

DANI ROBINSON (USA) & STONE FREE EXPERIENCE (CZ, Středa, 28. Prosinec 2011 (19:30)

Luboš Andršt Blues Band, Čtvrtek, 29. Prosinec 2011 (12:00)

MUSICA LEGGERA CLASSICA, Čtvrtek, 29. Prosinec 2011 (18:00)

Vánoční kytarový koncert Lubomíra Brabce, Čtvrtek, 29. Prosinec 2011 (19:00)

Silvestrovský kytarový koncert, Sobota, 31. Prosinec 2011 (15:00)

Raně romantická hudba pro housle a kytaru, Neděle, 1. Leden 2012 (17:00)

Musica Gaudeans, Středa, 4. Leden 2012 (19:00)

Marek Novotný Quintet, Středa, 4. Leden 2012 (22:00)

Dorůžka-Balzarová-Liška, Čtvrtek, 5. Leden 2012 (21:30)

Libor Šmoldas Quartet, Čtvrtek, 5. Leden 2012 (22:00)

Luboš Andršt Group, Pátek, 6. Leden 2012 (21:00)

Marta Topferova Quartet (CZ/USA/RCH), Sobota, 7. Leden 2012 (12:00)

Martin Brunner, Jaroslav Šindler, Sobota, 7. Leden 2012 (19:00)

Jonathan Gaudet, Sobota, 7. Leden 2012 (20:00)

Luboš Andršt Group, Sobota, 7. Leden 2012 (21:15)

Libor Šmoldas Quartet, Sobota, 7. Leden 2012 (21:30)

Michal Müller, Středa, 11. Leden 2012 (18:30)

Jaroslav Svěcený - housle, Miloslav Klaus - kytara, Středa, 11. Leden 2012 (19:00)

Vladimír Václavek, Středa, 11. Leden 2012 (20:00)

Adriano Trindade (BR) + Los Quemados, Středa, 11. Leden 2012 (20:00)

Lukáš Martínek Private Earthquake, Středa, 11. Leden 2012 (21:15)

Štěpán Rak/David Wurczel, Čtvrtek, 12. Leden 2012 (19:30)

Stanislav Barek, Čtvrtek, 12. Leden 2012 (20:00)

"New York Night", Čtvrtek, 12. Leden 2012 (20:00)

MICHAL MÜLLER - citera, Čtvrtek, 12. Leden 2012 (20:00)

Adam Tvrdý Trio, Pátek, 13. Leden 2012 (19:00)

ŠTĚPÁN RAK – JAN MATĚJ RAK, Pátek, 13. Leden 2012 (19:30)

Jan Chmelarčík, Pátek, 13. Leden 2012 (20:00)

MICHAL MÜLLER - citera, Pátek, 13. Leden 2012 (21:00)

Stanislav Barek, Sobota, 14. Leden 2012 (18:00)

Gregory Darling feat. Dani Robinson (USA), Sobota, 14. Leden 2012 (19:00)

Gregory Darling/host Justin Lavash (USA/UK), Sobota, 14. Leden 2012 (19:00)

Jaroslav Svěcený - housle, Miloslav Klaus - kytara, Sobota, 14. Leden 2012 (19:00)

Adam Pavlíček, Sobota, 14. Leden 2012 (19:30)

Atomic Gigolo/host Viktor Jerman, Sobota, 14. Leden 2012 (22:00)

Adriano Trindade a LOS QUEMADOS, Neděle, 15. Leden 2012 (20:00)

Novoroční koncert s kytarou a muzikály, Úterý, 17. Leden 2012 (19:00)

Michal Pavlíček & Monika Načeva, Úterý, 17. Leden 2012 (19:00)

Novoroční koncert, Úterý, 17. Leden 2012 (19:30)

Los Quemados & Adriano Trindade, Úterý, 17. Leden 2012 (19:30)

Lukáš Martinek & Private Earthquake feat. Steve Walsh, Úterý, 17. Leden 2012 (22:00)

Lubomír Brabec a Luboš Andršt, Středa, 18. Leden 2012 (19:00)

Musica Gaudeans, Středa, 18. Leden 2012 (19:30)

The Cinematic Orchestra, Grey Reverend, Středa, 18. Leden 2012 (20:00)

ADRIANO TRINDADE/Los Quemados, Středa, 18. Leden 2012 (20:00)

Novoroční koncert, Čtvrtek, 19. Leden 2012 (19:30)

Přemysl Vacek, Čtvrtek, 19. Leden 2012 (19:30)

Kytarové duo PF 2001, Čtvrtek, 19. Leden 2012 (19:30)

Adriano Trindade & Los Quemados, Čtvrtek, 19. Leden 2012 (20:00)

Brasiliando (BRA), Čtvrtek, 19. Leden 2012 (22:00)

LUBOŠ ANDRŠT BLUES BAND, Pátek, 20. Leden 2012 (12:00)

Jan Matěj Rak, Pátek, 20. Leden 2012 (18:00)

Libor Šmoldas Quartet, Pátek, 20. Leden 2012 (20:00)

DUENDE, Pátek, 20. Leden 2012 (20:00)

Adriano Trindade ( Brasil ), Pátek, 20. Leden 2012 (20:00)

Justin Lavash, Sobota, 21. Leden 2012 (19:00)

ADRIANO TRINDADES (Brazílie) & LOS QUEMADOS, Sobota, 21. Leden 2012 (20:30)

Lukáš Martínek Private Earthquake, Sobota, 21. Leden 2012 (21:15)

Adriano Trindade & Los Quemados, Neděle, 22. Leden 2012 (21:30)

Joey DeFrancesco Trio (USA), Pondělí, 23. Leden 2012 (20:00)

SAMMY VOMÁČKA, Pondělí, 23. Leden 2012 (20:00)

Los Quemados & Adriano Trindade, Úterý, 24. Leden 2012 (19:00)

Brněnské kytarové kvarteto, Středa, 25. Leden 2012 (19:00)

John Scofield - Projekt "54", Středa, 25. Leden 2012 (19:30)

VLADIMÍR MIŠÍK, RADIM HLADÍK, JAN HRUBÝ, Středa, 25. Leden 2012 (19:30)

Štěpán Rak, Jan Matěj Rak, Pacifik, Středa, 25. Leden 2012 (20:00)

DUENDE, Středa, 25. Leden 2012 (20:00)

Michal Pavlíček unplugged, Středa, 25. Leden 2012 (20:00)

Lukáš Martínek Private Earthquake, Středa, 25. Leden 2012 (21:15)

Tomáš Liška, David Dorůžka a Vítek Křišťan, Pátek, 27. Leden 2012 (19:00)

Gran Duetto Concertante, Pátek, 27. Leden 2012 (19:00)

Michaela Rabitsch & Robert Pawlik Duo (Vídeň, Rakousko), Pátek, 27. Leden 2012 (20:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 28. Leden 2012 (21:00)

Michaela Rabitsch & Robert Pawlik Duo, Neděle, 29. Leden 2012 (19:00)

PF guitar duo, Pondělí, 30. Leden 2012 (18:00)

Prokop, Hrubý, Andršt, Pondělí, 30. Leden 2012 (19:30)

Lubomír Brabec - kytara, Jitka Hosprová - viola, Úterý, 31. Leden 2012 (19:00)

Martina Trchová Trio, Úterý, 31. Leden 2012 (19:30)

Kulhánek-Holeček-Razím-Kowacz, Úterý, 31. Leden 2012 (20:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Čtvrtek, 2. únor 2012 (19:30)

Jazz v Golem klubu, Pátek, 3. únor 2012 (20:00)

DUENDE, Pátek, 3. únor 2012 (20:00)

CZECH GUITAR DUO, Sobota, 4. únor 2012 (18:00)

Libor Šmoldas Quartet, Sobota, 4. únor 2012 (21:00)

Rene Trossman Band, Sobota, 4. únor 2012 (21:30)

Lamb - Lou Rhodes a Andy Barlow, Neděle, 5. únor 2012 (20:00)

KEN HENSLEY, Neděle, 5. únor 2012 (20:00)

TRIO ROMANO, Neděle, 5. únor 2012 (21:00)

Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník, Pondělí, 6. únor 2012 (18:30)

Jan Hrubý, Vladimír Mišík, Radim Hladík, Pondělí, 6. únor 2012 (20:00)

Robert Rovina Group, Pondělí, 6. únor 2012 (21:00)

Samba Sunda Quintet, Úterý, 7. únor 2012 (19:00)

Michal Pavlíček a Monika Načeva, Úterý, 7. únor 2012 (19:30)

Jan Matěj Rak, Franta Vlček, Úterý, 7. únor 2012 (19:30)

David Dorůžka Trio, Úterý, 7. únor 2012 (21:00)

Vladimír Mišík & Etc... Ivan Hlas & band, Středa, 8. únor 2012 (19:00)

PRAŽSKÉ KYTAROVÉ KVARTETO, Středa, 8. únor 2012 (19:00)

Vladislav Bláha a Vít Spilka, Středa, 8. únor 2012 (19:30)

BLUE EFFECT, Středa, 8. únor 2012 (20:30)

Štěpán RAK a Alexander Shonert, Čtvrtek, 9. únor 2012 (19:00)

Ivan Gutierrez a Madera, Čtvrtek, 9. únor 2012 (19:30)

COMPANIA RAFAELA CARRASCO, Čtvrtek, 9. únor 2012 (20:00)

Black Stone Raiders, Čtvrtek, 9. únor 2012 (21:00)

Jindřich Macek-loutna, A.Strejček, Pátek, 10. únor 2012 (18:00)

Black Stone Raiders, Pátek, 10. únor 2012 (20:00)

RENÉ LACKO, Pátek, 10. únor 2012 (20:00)

KRATOCHVÍL-ACKERMAN-ZANGI, Pátek, 10. únor 2012 (21:30)

Steve Walsh Band (USA/CZ), Pátek, 10. únor 2012 (22:00)

Monika Načeva a Justin Lavash, Sobota, 11. únor 2012 (20:00)

Black Stone Raiders, Sobota, 11. únor 2012 (20:00)

Libor Šmoldas Quartet, Sobota, 11. únor 2012 (21:30)

ROMAN POKORNÝ & BLUE BOX HEROES, Neděle, 12. únor 2012 (12:00)

Black Stone Raiders, Neděle, 12. únor 2012 (20:00)

BLACK STONE RIDERS, Pondělí, 13. únor 2012 (20:00)

Trio Nété, Úterý, 14. únor 2012 (19:30)

DUO TERES, Úterý, 14. únor 2012 (19:30)

Black Stone Raiders, Úterý, 14. únor 2012 (20:00)

Rene Trossman Band (USA/CZ), Úterý, 14. únor 2012 (22:00)

Zrození kytary, Středa, 15. únor 2012 (18:00)

IVAN HLAS TRIO, Středa, 15. únor 2012 (19:30)

Štěpán Rak, Středa, 15. únor 2012 (19:30)

Acoustica/Host: Pavel Novotný - kytara, Středa, 15. únor 2012 (20:00)

Radim Hladík a Blue Effect, Středa, 15. únor 2012 (20:00)

Marek Novotný Quintet, Středa, 15. únor 2012 (20:00)

Vladimír Václavek, Čtvrtek, 16. únor 2012 (19:00)

RAK A RAK, Čtvrtek, 16. únor 2012 (19:30)

William Shakespeare - Sonety, Čtvrtek, 16. únor 2012 (19:30)

Lukáš Martínek Private Earthquake, Čtvrtek, 16. únor 2012 (21:00)

RAK A RAK – novoroční setkání, Pátek, 17. únor 2012 (19:00)

Jan Andr Quartet, Pátek, 17. únor 2012 (19:00)

Adam Pavlíček, Pátek, 17. únor 2012 (19:30)

Radim Hladík Blue Effect, Pátek, 17. únor 2012 (20:00)

EDITA ADLEROVÁ/Skupina M. Žáry, Sobota, 18. únor 2012 (18:00)

legendární britský muzikant Sting, Sobota, 18. únor 2012 (20:00)

DUENDE/host Peter Binder – kytara, Sobota, 18. únor 2012 (20:00)

Becca Stevens Band (USA), Sobota, 18. únor 2012 (22:00)

Justin Sullivan + Dean White, Neděle, 19. únor 2012 (19:00)

Antonio Heredia & Aires del Sur : MAGIA DE FLAMENCO, Pondělí, 20. únor 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Pondělí, 20. únor 2012 (20:00)

Roman Pokorný & Blues Box Heroes, Úterý, 21. únor 2012 (12:00)

ABSOLVENTSKÝ KONCERT, Úterý, 21. únor 2012 (19:00)

Pražské kytarové kvarteto, Úterý, 21. únor 2012 (19:00)

Los Otros, Úterý, 21. únor 2012 (19:30)

Antonio Heredia & Aires del Sur, Úterý, 21. únor 2012 (19:30)

Maďarský T. Rogers Blues Band, Středa, 22. únor 2012 (12:00)

Štěpán Rak, Středa, 22. únor 2012 (19:00)

Antonio Heredia & Aires del Sur, Středa, 22. únor 2012 (19:30)

Martina Trchová Trio, Středa, 22. únor 2012 (20:00)

AKT – Akustické kytarové trio, Středa, 22. únor 2012 (20:00)

Marcel Flemr Blues Band, Středa, 22. únor 2012 (21:00)

Jan Švihálek - kytara, Pavel Všianský - kontrabas, Čtvrtek, 23. únor 2012 (18:30)

Antonio Heredia & Aires del Sur, Čtvrtek, 23. únor 2012 (19:00)

René Trossman Trio, Čtvrtek, 23. únor 2012 (19:00)

MAREK NOVOTNÝ QUINTET, Čtvrtek, 23. únor 2012 (19:30)

DUENDE/ host Peter Binder – kytara, Čtvrtek, 23. únor 2012 (20:00)

Chris Rea, Čtvrtek, 23. únor 2012 (20:00)

SEAN NOONAN‘S BREWED BY NOON (USA), Čtvrtek, 23. únor 2012 (21:00)

Luboš Andršt Group, Pátek, 24. únor 2012 (12:00)

Michaela Rozmarová, Pátek, 24. únor 2012 (17:30)

Marek Novotný Quintet, Pátek, 24. únor 2012 (19:30)

DUENDE/host Peter Binder – kytara, Pátek, 24. únor 2012 (20:00)

Změna ve vystoupení Black Sabbath!, Pátek, 24. únor 2012 (20:00)

Petra Ernyei Quartet, Pátek, 24. únor 2012 (20:30)

Petr Zeman Groove Band, Pátek, 24. únor 2012 (21:00)

OPETH, Sobota, 25. únor 2012 (19:00)

Marek Novotný Quintet, Sobota, 25. únor 2012 (19:30)

Ruchadze band-Amsterdam Beyond, Sobota, 25. únor 2012 (20:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 25. únor 2012 (21:00)

ZEURÍTIA, Sobota, 25. únor 2012 (21:30)

Art of Music & Arte Alma, Neděle, 26. únor 2012 (19:00)

Ruchadze band-Amsterdam Beyond, Neděle, 26. únor 2012 (21:00)

KAREL PLÍHAL, Pondělí, 27. únor 2012 (19:30)

Adam Tvrdý Crossover, Pondělí, 27. únor 2012 (20:30)

Ruchadze band-Amsterdam Beyond, Pondělí, 27. únor 2012 (21:00)

Radim Hladík Blue Effect, Úterý, 28. únor 2012 (12:00)

Pavel Steffal a Emanuel Kümmel, Úterý, 28. únor 2012 (18:00)

Joe Bonamassa, Úterý, 28. únor 2012 (20:00)

Edward Powell, Úterý, 28. únor 2012 (20:00)

Mark Mulholland a Craig Ward, Úterý, 28. únor 2012 (20:00)

RUCHADZE BAND * AMSTERDAM BEYOND /NL,CZ/, Úterý, 28. únor 2012 (20:00)

Koncert kytarového oddělení, Středa, 29. únor 2012 (18:00)

BOHEMIAN GUITAR ORCHESTRA, Středa, 29. únor 2012 (18:00)

Kytarový koncert 4 ZUŠ, Středa, 29. únor 2012 (18:00)

TONY MacALPINE (usa), Středa, 29. únor 2012 (19:00)

Petra Ernyei Quartet, Středa, 29. únor 2012 (19:00)

Libor Šmoldas Quartet, Středa, 29. únor 2012 (22:00)

Karel Plíhal, Čtvrtek, 1. Březen 2012 (19:00)

Rene Trossman /Jan Kořínek a Tomáš Vokurka, Čtvrtek, 1. Březen 2012 (19:00)

DUENDE, Pátek, 2. Březen 2012 (20:00)

DAN REED, GREGORY DARLING a JUSTIN LAVASH (US-UK), Pátek, 2. Březen 2012 (20:00)

Trio Kratochvíl, Ackerman, Zangi, Pátek, 2. Březen 2012 (20:00)

MICHAL PAVLÍČEK a trio, Pátek, 2. Březen 2012 (21:00)

RUCHADZE BAND * AMSTERDAM BEYOND /NL,CZ/, Pátek, 2. Březen 2012 (21:30)

3. brněnský BEATFEST, Sobota, 3. Březen 2012 (18:00)

Milli Janatková a hosté, Sobota, 3. Březen 2012 (18:30)

DAN REED, GREGORY DARLING a JUSTIN LAVASH, Sobota, 3. Březen 2012 (20:00)

JONATHAN GAUDET, Sobota, 3. Březen 2012 (20:00)

DAN REED, Sobota, 3. Březen 2012 (20:00)

Přehlídka souborů KJJ 2012, Pondělí, 5. Březen 2012 (12:00)

Duo Siempre Nuevo, Pondělí, 5. Březen 2012 (19:30)

TRIO ROMANO, Úterý, 6. Březen 2012 (19:00)

ALAIN CARON / CAN, Úterý, 6. Březen 2012 (20:00)

Rene Trossman Trio, Úterý, 6. Březen 2012 (20:00)

Marcel Flemr Band, Úterý, 6. Březen 2012 (22:00)

Irena Budweiserová a duo Linka+Šindler, Středa, 7. Březen 2012 (19:30)

Zdeněk Bína,Jan Urbanec - Accoustic Project, Středa, 7. Březen 2012 (19:30)

Alain Caron, Středa, 7. Březen 2012 (20:00)

GRAZYNA AUGUSCIK & PAULINHO GARCIA, Středa, 7. Březen 2012 (21:00)

LUBOŠ BEŇA & PETER BONZO RADVANYI, Čtvrtek, 8. Březen 2012 (12:00)

Zdeněk Bína Acoustic Project, Čtvrtek, 8. Březen 2012 (12:00)

FENG-YUN-SONG A VLADIMÍR VÁCLAVEK, Čtvrtek, 8. Březen 2012 (18:00)

Jindřich Kaulfers, Libor Janeček, Čtvrtek, 8. Březen 2012 (18:30)

Dan Reed, Justin Lavash, Vladimír Merta, Čtvrtek, 8. Březen 2012 (20:00)

Marcel Flemr trio/Dede Priest (USA), Čtvrtek, 8. Březen 2012 (21:15)

Israel de Franca, Petr Vít, Pátek, 9. Březen 2012 (18:00)

Pavel Steffal a Emanuel Kümmel, Pátek, 9. Březen 2012 (19:00)

MONIKA NAČEVA & JUSTIN LAVASH (UK), Pátek, 9. Březen 2012 (20:00)

JONATHAN GAUDET, Pátek, 9. Březen 2012 (20:00)

Luboš Andršt Blues Band, Sobota, 10. Březen 2012 (12:00)

Štěpán Rak - SVĚT VŮNÍ, Sobota, 10. Březen 2012 (17:00)

Zeurítia, Sobota, 10. Březen 2012 (19:00)

ZANCHINI-ZJACA-NUSSBAUM-GJAKONOVSKI QUARTET, Pondělí, 12. Březen 2012 (21:00)

Petr Vít – flamencová kytara, Veronica Vítová – tanec, Úterý, 13. Březen 2012 (19:30)

delia/alacam, Úterý, 13. Březen 2012 (20:00)

Lukáš Martinek & Private Earthquake, Úterý, 13. Březen 2012 (22:00)

Libor Janeček, Středa, 14. Březen 2012 (18:00)

Oborový žákovský koncert strunných nástrojů, Středa, 14. Březen 2012 (18:00)

Zrození kytary, Středa, 14. Březen 2012 (19:00)

Jaroslav Svěcený a Miloslav Klaus, Středa, 14. Březen 2012 (19:00)

Vladislav Bláha, Středa, 14. Březen 2012 (19:00)

Diane Reeves/Romero Lubambo a Russell Malone, Středa, 14. Březen 2012 (19:30)

Štěpán Rak, Bohumil Vurm, Středa, 14. Březen 2012 (19:30)

The Straits, Středa, 14. Březen 2012 (20:00)

RICHIE KOTZEN (USA), Středa, 14. Březen 2012 (20:00)

Popa Chubby (USA), Středa, 14. Březen 2012 (20:00)

Štěpán Rak a Matěj Rak, Čtvrtek, 15. Březen 2012 (18:30)

Jiří Šimek Trio, Čtvrtek, 15. Březen 2012 (19:00)

Jonathan Gaudet, Čtvrtek, 15. Březen 2012 (20:00)

Jan Čižmář - loutny, Jan Kvapil – flétny, Pátek, 16. Březen 2012 (16:00)

Brasiliando, Pátek, 16. Březen 2012 (19:00)

Štěpán Rak, Pátek, 16. Březen 2012 (19:30)

TÖRR, MILOŠ DODO DOLEŽAL, ANARCHUZ, Pátek, 16. Březen 2012 (20:00)

Rise Against, Pátek, 16. Březen 2012 (20:00)

GEOFF TYSON BAND, Pátek, 16. Březen 2012 (20:00)

Radim Hladík a Blue Effect, Sobota, 17. Březen 2012 (12:00)

Bavíme se kytarou, Sobota, 17. Březen 2012 (16:00)

Brasiliando, Sobota, 17. Březen 2012 (22:00)

Libor Janeček, Neděle, 18. Březen 2012 (14:00)

Libor Janeček - KYTAROVÝ RECITÁL, Neděle, 18. Březen 2012 (16:00)

Steve Walsh Band (USA/CZ/SK), Neděle, 18. Březen 2012 (20:00)

Stanislav Barek a hosté, Pondělí, 19. Březen 2012 (19:30)

MILAN KAŠUBA TRIO, Pondělí, 19. Březen 2012 (20:30)

Shahab Tolouie Quartet/hosté, Úterý, 20. Březen 2012 (12:00)

Brněnské kytarové kvarteto, Úterý, 20. Březen 2012 (19:00)

Mark Lanegan, Úterý, 20. Březen 2012 (20:00)

STEVE WALSH BAND (USA/CZ), Úterý, 20. Březen 2012 (20:00)

Kollar, Borlai, Baranyi, Úterý, 20. Březen 2012 (20:00)

Karel Plíhal, Středa, 21. Březen 2012 (19:30)

Ondřej Pivec N. Y. Trio/ host Paul Bollenback, Středa, 21. Březen 2012 (20:00)

ROMINA CAPITANI QUARTET (Itálie / CZ), Čtvrtek, 22. Březen 2012 (19:00)

BRNĚNSKÉ KYTAROVÉ KVARTETO, Čtvrtek, 22. Březen 2012 (19:00)

Karel Plíhal, Čtvrtek, 22. Březen 2012 (19:00)

Kytarový koncert, Pátek, 23. Březen 2012 (17:00)

Jaroslav Svěcený/Miloslav Klaus, Sobota, 24. Březen 2012 (19:00)

Justin Lavash, Sobota, 24. Březen 2012 (19:00)

Janet Robin & Band (USA/CZ), Neděle, 25. Březen 2012 (22:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Úterý, 27. Březen 2012 (17:00)

LARRY GRAHAM CENTRAL STATION, Úterý, 27. Březen 2012 (21:00)

Libor Šmoldas Quartet, Úterý, 27. Březen 2012 (21:00)

Koncert ke dni učitelů, Středa, 28. Březen 2012 (17:00)

Karel Plíhal, Středa, 28. Březen 2012 (19:00)

Libor Janeček, Středa, 28. Březen 2012 (19:30)

Ensemble Serpens Cantat, Středa, 28. Březen 2012 (19:30)

Pražské kytarové kvarteto, Středa, 28. Březen 2012 (19:30)

Petr Vít a spol., Středa, 28. Březen 2012 (21:00)

Jaroslava Brulíková - kytara, Jana Švábová - zpěv, Čtvrtek, 29. Březen 2012 (18:30)

Štěpána Rak a Alfréd Strejček, Čtvrtek, 29. Březen 2012 (19:00)

Zuzana Lapčíková – cimbál Lubomír Brabec – kytara, Čtvrtek, 29. Březen 2012 (19:30)

Brasiliando, Pátek, 30. Březen 2012 (19:00)

Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník, Pátek, 30. Březen 2012 (19:00)

Irena Budweiserová a Fade In - KŘEST CD, Sobota, 31. Březen 2012 (19:00)

Kytarový koncert, Úterý, 3. Duben 2012 (18:00)

Veronika Hrdová - kytara, Jiří Soukup - trubka, Úterý, 3. Duben 2012 (18:30)

VELIKONOČNÍ KONCERT KYTAR, Čtvrtek, 5. Duben 2012 (18:00)

Dorůžka, Vermelho, Novotný Trio, Čtvrtek, 5. Duben 2012 (19:00)

Ladislav Horák, Miloslav Klaus, Jaroslav Svěcený, Čtvrtek, 5. Duben 2012 (19:00)

Eliška Balabánová – kytara, Čtvrtek, 5. Duben 2012 (19:30)

Ľuboš Beňa, Bonzo Radványi, Pátek, 6. Duben 2012 (20:30)

Khalif Wailin’ Walter (USA), Pátek, 6. Duben 2012 (21:00)

Dani Robinson - Stonefree Czexperience, Sobota, 7. Duben 2012 (20:00)

Marek Novotný Quintet/David Dorůžka a Gabriela Vermelho, Pondělí, 9. Duben 2012 (22:00)

DUO OZAKI, Úterý, 10. Duben 2012 (19:00)

Juwana Jenkins & Her Mojo Band (USA/CZ), Úterý, 10. Duben 2012 (22:00)

Trio Nété, Středa, 11. Duben 2012 (19:00)

Marcel Flemr Band, Čtvrtek, 12. Duben 2012 (20:30)

Libor Šmoldas Quartet & Bobby Watson, Pátek, 13. Duben 2012 (19:00)

Angelo Kelly "Off Road", Pátek, 13. Duben 2012 (20:00)

Bobby Watson & Libor Šmoldas Quartet (USA/CZ), Sobota, 14. Duben 2012 (12:00)

DUENDE, Sobota, 14. Duben 2012 (19:00)

PF guitar duo, Sobota, 14. Duben 2012 (19:00)

Petra Poláčková, Neděle, 15. Duben 2012 (15:00)

JAROSLAV SVĚCENÝ, Miloslav KLAUS, Neděle, 15. Duben 2012 (18:00)

LENKA FILIPOVÁ, Neděle, 15. Duben 2012 (19:00)

Lenka Filipová, Neděle, 15. Duben 2012 (19:00)

Brian Blade: music from MAMA ROSA (USA), Pondělí, 16. Duben 2012 (19:30)

Jindřich Kaulfers a Libor Janeček, Úterý, 17. Duben 2012 (19:00)

Brněnské kytarové kvarteto, Úterý, 17. Duben 2012 (19:30)

Blindside Blues Band (USA), Úterý, 17. Duben 2012 (20:00)

Karel Fleischlinger - barokní kytara a theorba, Středa, 18. Duben 2012 (17:00)

Karel Plíhal, Středa, 18. Duben 2012 (19:00)

Libor Šmoldas Quartet a Bobby Watson, Vijay Iyer Trio, Středa, 18. Duben 2012 (19:30)

Oregon, Středa, 18. Duben 2012 (21:00)

Albert Vila Quartet (ESP/CZ), Čtvrtek, 19. Duben 2012 (12:00)

Karel Plíhal, Čtvrtek, 19. Duben 2012 (20:00)

Radim Hladík & Blue Effect, Pátek, 20. Duben 2012 (12:00)

Jonathan Kreisberg Quartet (USA/GB)/Alberto Vila(ESP), Pátek, 20. Duben 2012 (19:30)

Kozo Tate, Pátek, 20. Duben 2012 (20:00)

BOHEMIAN GUITAR ORCHESTRA, Pondělí, 23. Duben 2012 (18:00)

Rene Trossman Band, Pondělí, 23. Duben 2012 (20:00)

CHRIS NORMAN & Band (ex-SMOKIE), Úterý, 24. Duben 2012 (12:00)

Kytarovaná, Úterý, 24. Duben 2012 (17:00)

Bohdan Mrtvý a Nela Viktorová, Úterý, 24. Duben 2012 (18:00)

Inner Space/host David Dorůžka (POL/CZ), Úterý, 24. Duben 2012 (19:00)

Sukův komorní orchestr, Úterý, 24. Duben 2012 (19:30)

Trio Milana Kašuby, Úterý, 24. Duben 2012 (19:30)

Jiří Jirmal, Úterý, 24. Duben 2012 (19:30)

Jana a Petr Bierhanzlovi, Středa, 25. Duben 2012 (12:00)

Struny...struny...struny...., Středa, 25. Duben 2012 (18:30)

Absolventský koncert, Středa, 25. Duben 2012 (19:00)

Michal Hutyra – kytara, Středa, 25. Duben 2012 (19:30)

Avishai Cohen (IL), Čtvrtek, 26. Duben 2012 (19:30)

Sukův komorní orchestr, Lubomír Brabec, Walter Hofbauer, Čtvrtek, 26. Duben 2012 (19:30)

Britští rockeři UFO, Čtvrtek, 26. Duben 2012 (20:00)

Marcel Flemr Trio, Čtvrtek, 26. Duben 2012 (20:00)

AKT - Akustické kytarové trio, Čtvrtek, 26. Duben 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Pátek, 27. Duben 2012 (19:00)

Stephen Brandon (AUS), Sobota, 28. Duben 2012 (19:00)

Jonathan Gaudet, Sobota, 28. Duben 2012 (20:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Neděle, 29. Duben 2012 (21:00)

Stuart McCallum a Takeshi Nishimoto, Pondělí, 30. Duben 2012 (19:30)

NIGHTWISH, Pondělí, 30. Duben 2012 (20:00)

BENEFICE: ŠTĚPÁN RAK a PETR VACEK, Čtvrtek, 3. Květen 2012 (19:00)

Joe Robinson, Pátek, 4. Květen 2012 (19:30)

Kytarová noc Kutná Hora 2012, Sobota, 5. Květen 2012 (12:00)

Metallica, Pondělí, 7. Květen 2012 (20:00)

Karel Plíhal, Středa, 9. Květen 2012 (19:30)

MÁRCIO FARACO (Brazílie), Středa, 9. Květen 2012 (20:00)

Peter Bonzo Radványi a Ľuboš Beňa, Čtvrtek, 10. Květen 2012 (12:00)

České legendy v Lokti - Luboš Andršt Blues Band, Pátek, 11. Květen 2012 (17:00)

LENKA FILIPOVÁ, Pátek, 11. Květen 2012 (19:00)

Ivan Boreš, Pátek, 11. Květen 2012 (19:30)

AL DI MEOLA & GONZALO RUBALCABA, Pátek, 11. Květen 2012 (20:00)

MONIKA NAČEVA A JUSTIN LAVASHE, Pátek, 11. Květen 2012 (20:30)

Quartetto Telemann, Sobota, 12. Květen 2012 (15:00)

Expats to Czech 2012, Sobota, 12. Květen 2012 (19:00)

Ivan Boreš, Sobota, 12. Květen 2012 (19:00)

OQUESTRADA (Portugalsko), Sobota, 12. Květen 2012 (19:30)

Lenka Filipová – Concertino, Sobota, 12. Květen 2012 (19:30)

Trio nété, Pondělí, 14. Květen 2012 (19:00)

Gwyn Ashton Solo (AUS), Pondělí, 14. Květen 2012 (22:00)

Libor Janeček, Úterý, 15. Květen 2012 (19:30)

Yvonne Sanchez Band, Úterý, 15. Květen 2012 (21:00)

Gwyn Ashton Duo (AUS/SK), Úterý, 15. Květen 2012 (22:00)

AKT - akustické kytarové trio, Středa, 16. Květen 2012 (18:00)

Ivan Boreš, Středa, 16. Květen 2012 (19:30)

Geoff Tyson Band, Aivn’s Naked Trio, BroumBand, Středa, 16. Květen 2012 (19:30)

Madnessday, Středa, 16. Květen 2012 (20:00)

MARCUS MILLER BAND, Středa, 16. Květen 2012 (21:00)

Jiří Šimek Trio, Středa, 16. Květen 2012 (23:00)

Ivan Boreš a Vojtěch Vrtiška, Čtvrtek, 17. Květen 2012 (19:30)

LEONARDO LOZANO /EFRAÍN SILVA (VEN), Pátek, 18. Květen 2012 (16:30)

PF Guitar Quartet a Štěpán Rak, Pátek, 18. Květen 2012 (19:30)

GWYN ASHTON (Austrálie), Pátek, 18. Květen 2012 (21:00)

Jazzový podvečer, Neděle, 20. Květen 2012 (17:00)

Písně s loutnou, Neděle, 20. Květen 2012 (18:00)

LUBOŠ POSPÍŠIL + 5P, Pondělí, 21. Květen 2012 (19:00)

MICHAEL SCHENKER, Pondělí, 21. Květen 2012 (20:00)

SCOTT HENDERSON TRIO, Pondělí, 21. Květen 2012 (21:00)

„Nový vítr ve strunách“ Autorský kytarový večer, Úterý, 22. Květen 2012 (19:30)

Lenka Dusilová & Baromantika, Úterý, 22. Květen 2012 (19:30)

"Nový vítr ve strunách", Úterý, 22. Květen 2012 (19:30)

Scott Henderson Trio, Úterý, 22. Květen 2012 (20:00)

Sportfreunde Stiller (DE), Úterý, 22. Květen 2012 (20:00)

ELISABETH CUTLER (USA), Úterý, 22. Květen 2012 (21:00)

Jamie Marshall Band (UK/CZ), Úterý, 22. Květen 2012 (22:00)

FRANK MOREY TRIO (USA), Středa, 23. Květen 2012 (20:00)

Luboš Pospíšil & 5P, Středa, 23. Květen 2012 (20:00)

Pražské kytarové kvarteto, Čtvrtek, 24. Květen 2012 (19:00)

Karel Fleischlinger, Čtvrtek, 24. Květen 2012 (19:30)

Mistři akustické kytary, Čtvrtek, 24. Květen 2012 (19:30)

Luboš POSPÍŠIL & 5P, Čtvrtek, 24. Květen 2012 (19:30)

Marta Töpferová & Lucia Pulido (CZ/COL), Čtvrtek, 24. Květen 2012 (22:00)

Caterina Lichtenberg, Mike Marshall, Radim Zenkl, Pátek, 25. Květen 2012 (19:00)

Adam Pavlíček, Pátek, 25. Květen 2012 (20:00)

José De La Hoz Quartet, Pátek, 25. Květen 2012 (20:30)

Frank Morey Trio, Pátek, 25. Květen 2012 (21:00)

„Kytara na cestách“, Sobota, 26. Květen 2012 (16:00)

Con Cierto Flamenco, Sobota, 26. Květen 2012 (20:00)

Con Cierto Flamenco, Sobota, 26. Květen 2012 (20:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 26. Květen 2012 (21:00)

U.K. /GB, Úterý, 29. Květen 2012 (21:00)

Fapy Lafertin (BEL/NL), Úterý, 29. Květen 2012 (21:00)

Libor Šmoldas Quartet, Úterý, 29. Květen 2012 (21:00)

Ozren Mutak, Středa, 30. Květen 2012 (19:30)

ROB TOGNONI (Austrálie), Středa, 30. Květen 2012 (20:00)

STEPHEN MARLEY / JAM, Středa, 30. Květen 2012 (20:00)

Justin Lavash a hosté - křest CD, Středa, 30. Květen 2012 (20:00)

RAK&RAK, Čtvrtek, 31. Květen 2012 (19:00)

Michal Hrubý, Čtvrtek, 31. Květen 2012 (19:30)

Rob Tognoni (Austrálie), Čtvrtek, 31. Květen 2012 (20:00)

Roman Pokorný Quartet, Čtvrtek, 31. Květen 2012 (22:00)

LENKA FILIPOVÁ, Pátek, 1. červen 2012 (19:00)

Justin Lavash (UK), Pátek, 1. červen 2012 (20:00)

Lynn Eustis a Tomáš Hanzlíček, Pondělí, 4. červen 2012 (18:00)

Bohemian Guitar Orchestra, Úterý, 5. červen 2012 (19:30)

ADAM BOMB (USA) European Tour 2012, Úterý, 5. červen 2012 (20:00)

Kytarové duo Steffal a Kümmel, Úterý, 5. červen 2012 (20:15)

Talentinum 2012, Středa, 6. červen 2012 (19:00)

MICHAL PAVLÍČEK, MONIKA NAČEVA, Středa, 6. červen 2012 (19:15)

KONCERT BLACK SABBATH, Středa, 6. červen 2012 (20:00)

ADAM BOMB (USA) - European Tour 2012, Středa, 6. červen 2012 (20:00)

Peter Bonzo Radványi a Ľuboš Beňa, Středa, 6. červen 2012 (20:00)

Koncert kytarového oddělení, Čtvrtek, 7. červen 2012 (17:00)

Lubomír Brabec & Musica Dolce Vita, Čtvrtek, 7. červen 2012 (19:00)

MERTA & STIVÍN - spolu po 30-ti letech, Čtvrtek, 7. červen 2012 (19:00)

Qjeten a Jan Matěj Rak, Pátek, 8. červen 2012 (19:00)

Gran Duetto Concertante, Otakar Brousek, Pátek, 8. červen 2012 (19:00)

Talentinum 2012, Pátek, 8. červen 2012 (19:30)

Lenka Filipová -recitál, Pátek, 8. červen 2012 (20:00)

Kytarový koncert, Sobota, 9. červen 2012 (16:00)

Kurt Elling, Sobota, 9. červen 2012 (20:00)

ADAM BOMB (USA) - European Tour 2012, Sobota, 9. červen 2012 (20:00)

ADAM BOMB (USA) – European Tour 2012, Neděle, 10. červen 2012 (19:00)

ADAM BOMB (USA) – European Tour 2012, Pondělí, 11. červen 2012 (19:00)

Štěpán Rak, Alfréd Strejček, Margit Klepáčová, Úterý, 12. červen 2012 (19:00)

ADAM BOMB (USA) – European Tour 2012, Středa, 13. červen 2012 (20:00)

Kytarové koncerty, Čtvrtek, 14. červen 2012 (12:00)

Gran Duetto Concertante, Taťjana Medvecká, Čtvrtek, 14. červen 2012 (19:00)

Accordone, Čtvrtek, 14. červen 2012 (19:30)

José Maria Obeso (Mexiko), Čtvrtek, 14. červen 2012 (19:30)

Libor Šmoldas Quartet, Čtvrtek, 14. červen 2012 (21:30)

ADAM PAVLÍČEK A ALEXANDRA LEDINSKÁ, Pátek, 15. červen 2012 (18:00)

Morenito de Triana, Pátek, 15. červen 2012 (20:00)

MONIKA NAČEVA A JUSTIN LAVASHE, Pátek, 15. červen 2012 (20:30)

ADAM BOMB (USA) – European Tour 2012, Sobota, 16. červen 2012 (20:00)

Roman Pokorný & Blues Box Heroes, Neděle, 17. červen 2012 (12:00)

Marcel Flemr Trio, Neděle, 17. červen 2012 (12:00)

kytarová a flétnová dueta, Neděle, 17. červen 2012 (18:00)

Duquende, Chicuelo, Neděle, 17. červen 2012 (18:30)

Michal Pavlíček, Monika Načeva, Neděle, 17. červen 2012 (19:00)

Gran Duetto Concertante, Pondělí, 18. červen 2012 (19:30)

Kytarovaná, Úterý, 19. červen 2012 (17:00)

Luboš POSPÍŠIL & 5P, Úterý, 19. červen 2012 (21:00)

Lukáš Martínek & Private Earthquake, Úterý, 19. červen 2012 (21:00)

GEOFF TYSON BAND (USA/CZ), Středa, 20. červen 2012 (20:00)

Lukáš Sommer, jeho žáci a Adam Pavlíček, Čtvrtek, 21. červen 2012 (18:00)

Kytarové duo Steffal a Kümmel, Pátek, 22. červen 2012 (19:00)

Smokie, Pátek, 22. červen 2012 (20:00)

LUBOŠ ANDRŠT GROUP, Neděle, 24. červen 2012 (12:00)

JOHN HIATT &THE COMBO /USA, Neděle, 24. červen 2012 (19:30)

legendární britský muzikant Sting, Pondělí, 25. červen 2012 (20:00)

Vladimír Václavek, Pondělí, 25. červen 2012 (20:00)

PACO DE LUCIA, Úterý, 26. červen 2012 (20:00)

AKT - Akustické kytarové trio, Úterý, 26. červen 2012 (20:00)

Setkání kytaristů a jejich žáků, Středa, 27. červen 2012 (18:00)

Zefiro Torna, Středa, 27. červen 2012 (19:30)

Pat Metheny, Čtvrtek, 28. červen 2012 (19:30)

Zefiro Torna, Čtvrtek, 28. červen 2012 (19:30)

Prokop – Andršt – Hrubý, Čtvrtek, 28. červen 2012 (20:30)

Trio nété - kytarové črty, Pátek, 29. červen 2012 (18:00)

LUBOMÍR BRABEC, Pátek, 29. červen 2012 (18:00)

Pavel Steidl a Gabriela Demeterová, Pátek, 29. červen 2012 (19:00)

Meniscus (AUS), Sobota, 30. červen 2012 (20:00)

Petit Mort (Argentina), Neděle, 1. červenec 2012 (20:00)

Lou Reed, Středa, 4. červenec 2012 (20:00)

Ian Anderson, Středa, 4. červenec 2012 (21:00)

Robert Křesťan & Druhá tráva, Pátek, 6. červenec 2012 (19:00)

Jozef Zsapka, Dagmar Zsapková, Sobota, 7. červenec 2012 (17:00)

Lenka Filipová, Sobota, 7. červenec 2012 (19:00)

Kytarový recitál Milana a Viléma Zelenkových, Neděle, 8. červenec 2012 (15:00)

Radim hladík & Blue Effect, Úterý, 10. červenec 2012 (20:30)

Bruce Springsteen a jeho E Street Band, Středa, 11. červenec 2012 (17:00)

F.T. Prim a Přístav, Středa, 11. červenec 2012 (19:30)

Lenka Filipová, Čtvrtek, 12. červenec 2012 (20:30)

Pražský komorní kytarový orchestr, Pondělí, 16. červenec 2012 (19:00)

Vladimír Mišík & Mirek Kovářík, Pavel Skála, Úterý, 17. červenec 2012 (20:30)

Michal Pavlíček & Trio, Čtvrtek, 19. červenec 2012 (20:30)

CARMEN TOUR 2012, Středa, 25. červenec 2012 (12:00)

Věra Klásková, Středa, 25. červenec 2012 (12:00)

Štěpán Rak a Jan-Matěj Rak, Středa, 25. červenec 2012 (19:30)

Jay Ottaway Band (USA), Středa, 25. červenec 2012 (20:00)

Nicolas Pellerin et les Grands Hurleurs, Čtvrtek, 26. červenec 2012 (17:30)

HABIB KOITÉ & ERIC BIBB (Mali, USA), Čtvrtek, 26. červenec 2012 (17:30)

Kaprálová Quartet a Miriam Rodriguez Brüllová, Čtvrtek, 26. červenec 2012 (19:30)

Kytarový koncert Daily Wood & friends, Čtvrtek, 26. červenec 2012 (20:00)

Badly Named Hotels (UK), Čtvrtek, 26. červenec 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček, Jan Matěj Rak, Pátek, 27. červenec 2012 (12:00)

MILAN ČERNÝ, Pátek, 27. červenec 2012 (18:00)

Guitar Arte Trio, Pátek, 27. červenec 2012 (18:00)

Bryan Adams, Pátek, 27. červenec 2012 (20:00)

Adam Pavlíček, Mili Janatková, Sobota, 28. červenec 2012 (18:00)

Koncert PRO DESET STRUN, Sobota, 28. červenec 2012 (21:00)

Stará hudba na hradě Veveří 2012, Neděle, 29. červenec 2012 (12:00)

Oldřich Janota a ORA PRO NOBIS, Neděle, 29. červenec 2012 (15:00)

Libor Janeček, Neděle, 29. červenec 2012 (17:00)

Blackmore´S Night, Neděle, 29. červenec 2012 (20:00)

Joe Satriani, Steve Vai a Steve Morse, Úterý, 31. červenec 2012 (19:30)

Kurt Vile and The Violators, Úterý, 31. červenec 2012 (20:30)

Lukáš Martinek & Private Earthquake, Úterý, 31. červenec 2012 (22:00)

Minds (Kolumbie / JAR), Středa, 1. Srpen 2012 (20:00)

Michal Hromek Consort, Čtvrtek, 2. Srpen 2012 (19:00)

MARTIN BIES & FLAMENCO CLAN, Čtvrtek, 2. Srpen 2012 (19:30)

Daniel and the Moravians (USA/CZ), Čtvrtek, 2. Srpen 2012 (20:00)

Mezcla, Čtvrtek, 2. Srpen 2012 (20:00)

Libor Šmoldas Quartet, Čtvrtek, 2. Srpen 2012 (22:00)

Lubomír BRABEC-kytara + Consortium pragensae, Sobota, 4. Srpen 2012 (15:00)

Trio con flauto, Sobota, 4. Srpen 2012 (16:00)

MICHAL PAVLÍČEK A DJ LUCCA, Sobota, 4. Srpen 2012 (21:00)

CEDRIC BURNSIDE PROJECT (US), Neděle, 5. Srpen 2012 (19:00)

Michal Hromek Consort, Neděle, 5. Srpen 2012 (19:00)

Justin Lavash, Pondělí, 6. Srpen 2012 (22:00)

Musica florea, Pátek, 10. Srpen 2012 (19:30)

Kapela W.O.CH. (Wind of Change), Sobota, 11. Srpen 2012 (21:00)

Eric Stanglin & The Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 11. Srpen 2012 (21:30)

Stan The Man - Bohemian Blues Band, Pondělí, 13. Srpen 2012 (21:30)

Libor Šmoldas Trio, Úterý, 14. Srpen 2012 (21:30)

Marcel Flemr Band, Úterý, 14. Srpen 2012 (22:00)

Rene Trossman Band (USA/CZ), Středa, 15. Srpen 2012 (21:30)

Štěpán Rak, Čtvrtek, 16. Srpen 2012 (16:00)

Libor Šmoldas Quartet, Čtvrtek, 16. Srpen 2012 (21:30)

Štěpán Rak, Pátek, 17. Srpen 2012 (18:00)

Libor Janeček, Pátek, 17. Srpen 2012 (19:00)

Zeurítia, Pátek, 17. Srpen 2012 (22:00)

Štěpán Rak, Sobota, 18. Srpen 2012 (19:00)

MICHAL PAVLÍČEK TRIO, Sobota, 18. Srpen 2012 (20:00)

Zeurítia, Sobota, 18. Srpen 2012 (21:30)

Štěpán Rak, Neděle, 19. Srpen 2012 (18:00)

RENE TROSSMAN BAND /USA/, Neděle, 19. Srpen 2012 (21:30)

Steve Walsh Band (USA/CZ), Neděle, 19. Srpen 2012 (22:00)

Stan The Man - Bohemian Blues Band, Pondělí, 20. Srpen 2012 (21:30)

Pražské kytarové kvarteto - „MEMENTO“, Úterý, 21. Srpen 2012 (21:00)

Štěpán Rak: HOMMAGE A F:A:G:V:S., Středa, 22. Srpen 2012 (18:00)

Jamie Marshall & Radek Hlávka, Středa, 22. Srpen 2012 (21:30)

Marcel Flemr Band, Čtvrtek, 23. Srpen 2012 (21:30)

David Orel (*2002), Milada Karez, Pátek, 24. Srpen 2012 (15:00)

MICHAL PAVLÍČEK A DJ LUCCA, Pátek, 24. Srpen 2012 (21:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Pátek, 24. Srpen 2012 (21:00)

Stan The Man - Bohemian Blues Band, Pondělí, 27. Srpen 2012 (21:30)

Libor Šmoldas Quartet, Úterý, 28. Srpen 2012 (21:30)

Justin Lavash, Středa, 29. Srpen 2012 (21:30)

Vladimír Mišík a Flamengo,Blue Effekt,Clarinet factory, Pátek, 31. Srpen 2012 (21:21)

Libor Šmoldas Quartet, Sobota, 1. Září 2012 (21:00)

PRAŽSKÉ KYTAROVÉ KVARTETO, Pondělí, 3. Září 2012 (19:00)

KONCERT KLASICKÉ KYTARY, Pondělí, 3. Září 2012 (19:00)

Koncert klasické kytary, Středa, 5. Září 2012 (19:00)

Glen Hansard, Středa, 5. Září 2012 (20:00)

David Dorůžka & Steve Walsh, Středa, 5. Září 2012 (21:30)

RENE TROSSMAN BAND /USA/, Čtvrtek, 6. Září 2012 (21:30)

Rak a Rak, Pátek, 7. Září 2012 (19:00)

Yvonne Sanchez and Pedro Tagliani ( Brazilie ), Pátek, 7. Září 2012 (20:00)

Marcel Flemr Band, Pátek, 7. Září 2012 (21:30)

Koncert klasické kytary, Sobota, 8. Září 2012 (17:00)

Irena Budweiserová a Fade In, Sobota, 8. Září 2012 (18:00)

DAVE HERRERO & THE HERO BROTHERS BAND (USA), Sobota, 8. Září 2012 (21:00)

Zeurítia, Sobota, 8. Září 2012 (21:00)

René Kubelík a Miloslav Klaus, Neděle, 9. Září 2012 (18:00)

Phil Shoenfelt & PAVEL CINGL (UK/CZ), Úterý, 11. Září 2012 (20:00)

MIKE TRAMP – Acoustic Solo Tour 2012, Čtvrtek, 13. Září 2012 (20:00)

DAVE HERRERO & THE HERO BROTHERS BAND (USA), Čtvrtek, 13. Září 2012 (20:00)

Yvonne Sanchez & Pedro Tagliani "Songs About Love", Pátek, 14. Září 2012 (19:00)

„RAK a RAK“, Pátek, 14. Září 2012 (19:00)

MONIKA NAČEVA A JUSTIN LAVASHE, Pátek, 14. Září 2012 (20:00)

Aron Govea a Stanislav Barek, Pátek, 14. Září 2012 (20:00)

Rene Trossman Band (USA/CZ), Pátek, 14. Září 2012 (20:00)

MIKE TRAMP – Acoustic Solo Tour 2012, Pátek, 14. Září 2012 (20:00)

The Jonathan Gaudet Hot Three, Sobota, 15. Září 2012 (20:00)

Adriano Trindade & Los Quemados, Sobota, 15. Září 2012 (21:30)

Kytara & Hosté, Neděle, 16. Září 2012 (17:00)

Vladimír Mišík, kapely Flamengo a ETC, Ivan Hlas, Neděle, 16. Září 2012 (19:00)

Jiří Šimek Trio, Neděle, 16. Září 2012 (19:00)

COLDPLAY, Neděle, 16. Září 2012 (20:00)

Alfred Strejcek a Štěpán Rak, Pondělí, 17. Září 2012 (19:30)

Yvonne Sanchez and Pedro Tagliani ( Brazilie ), Pondělí, 17. Září 2012 (20:00)

MILAN KAŠUBA & BAND, Pondělí, 17. Září 2012 (20:30)

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC + FLAMENGO, Úterý, 18. Září 2012 (19:30)

Karel Plíhal, Úterý, 18. Září 2012 (20:00)

skotští kytarovkáři The View, Úterý, 18. Září 2012 (20:00)

PHIL SHOENFELT & SOUTHERN CROSS (UK/CZ), Úterý, 18. Září 2012 (20:30)

JIŘÍ STIVÍN & CO JAZZ QUARTET, Úterý, 18. Září 2012 (21:30)

Luboš Andršt Group, Středa, 19. Září 2012 (12:00)

Jamie Marshall Band (UK/CZ), Středa, 19. Září 2012 (12:00)

Justin Lavash, Středa, 19. Září 2012 (21:30)

ŠTĚPÁN RAK a JAN-MATĚJ RAK, Čtvrtek, 20. Září 2012 (19:00)

Koncert klasické kytary, Pátek, 21. Září 2012 (19:00)

Doteky strun a kouzla měchu, Pátek, 21. Září 2012 (19:00)

Pražský komorní kytarový orchestr, Sobota, 22. Září 2012 (14:00)

Don Airey „All Out Tour 2012“, Sobota, 22. Září 2012 (20:00)

Libor Šmoldas Quartet, Sobota, 22. Září 2012 (21:30)

Adriano Trindade & Los Quemados, Sobota, 22. Září 2012 (22:00)

ZEURÍTIA, Neděle, 23. Září 2012 (21:30)

Yvonne Sanchez and Pedro Tagliani ( Brazilie ), Pondělí, 24. Září 2012 (20:00)

Stan The Man - Bohemian Blues Band, Pondělí, 24. Září 2012 (21:30)

KYTAROVÝ KONCERT LUKÁŠE SOMMERA "BYLI JSME?", Úterý, 25. Září 2012 (19:00)

Feng-yűn Song a Vladimír Václavek, Úterý, 25. Září 2012 (19:30)

Yvonne Sanchez a Pedro Tagliani, Úterý, 25. Září 2012 (20:00)

Roman Pokorný & Blues Box Heroes, Úterý, 25. Září 2012 (21:30)

Gonzal Solari, Středa, 26. Září 2012 (18:00)

Martin Kratochvíl & Tony Ackerman/Imran Musa Zangi, Čtvrtek, 27. Září 2012 (12:00)

Pavel Steidl, Čtvrtek, 27. Září 2012 (19:00)

Phil Shoenfelt a Pavel Cingl (UK/CZ), Čtvrtek, 27. Září 2012 (21:00)

Lenka Filipová, Pátek, 28. Září 2012 (12:00)

OLIVER/DAWSON SAXON, Pátek, 28. Září 2012 (12:00)

141. zámecký koncert Eva Henychová, Pátek, 28. Září 2012 (19:00)

YVONNE SANCHEZ & PEDRO TAGLIANI: SONGS, Pátek, 28. Září 2012 (20:00)

Ľuboš Beňa & Bonzo Radványi - TOUR 2012, Pátek, 28. Září 2012 (20:00)

Lenka Filipová, Sobota, 29. Září 2012 (16:00)

Koncerty Českého kytarového dua, Sobota, 29. Září 2012 (19:00)

Los Quemados +Adriano Trindade Brazílie, Sobota, 29. Září 2012 (20:30)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 29. Září 2012 (21:00)

Eva Henychová, Neděle, 30. Září 2012 (15:00)

Pavel Steidl, Gabriela Demeterová, Neděle, 30. Září 2012 (17:00)

Chrámový sbor Krucemburk, Orchestr Ars Antiquitatis, Neděle, 30. Září 2012 (20:00)

Roman Pokorný & Blue Box Heroes, Neděle, 30. Září 2012 (21:00)

Adriano Trindade & Los Quemados, Úterý, 2. říjen 2012 (20:00)

Melanie Scholtz Quartet (JAR/CZ), Středa, 3. říjen 2012 (20:00)

Štěpán Rak - Koncert pro královnu, Čtvrtek, 4. říjen 2012 (18:00)

Julio Santillán, Čtvrtek, 4. říjen 2012 (19:30)

Joel Frederiksen“Oheň a vášeň v anglické loutnové písni, Pátek, 5. říjen 2012 (19:00)

Romantic Guitar Duo, Sobota, 6. říjen 2012 (19:00)

NASHVILLE PUSSY (USA), Bob Wayne, Janesession, Neděle, 7. říjen 2012 (20:00)

Milan Černý, Pondělí, 8. říjen 2012 (20:00)

Robert Cray (US), Pondělí, 8. říjen 2012 (21:00)

Edita Adlerová, Miroslav Žára, Úterý, 9. říjen 2012 (12:00)

RAK a RAK, Úterý, 9. říjen 2012 (19:30)

Doteky strun a kouzla měchu, Středa, 10. říjen 2012 (19:00)

ELENA SONENSHINE TRIO, Středa, 10. říjen 2012 (19:30)

Vladimír Václavek (koncert + čtení), Středa, 10. říjen 2012 (20:00)

Vladimír Václavek a Hlinomazův apetit, Čtvrtek, 11. říjen 2012 (20:00)

MICHAL PAVLÍČEK TRIO, Čtvrtek, 11. říjen 2012 (20:00)

PAVEL ŠPORCL a LUBOMÍR BRABEC, Pátek, 12. říjen 2012 (19:30)

Jürgen Richard Blackmore, Pátek, 12. říjen 2012 (20:00)

SCOTT HENDERSON, JEFF BERLIN A DENNIS CHAMBERS, Pátek, 12. říjen 2012 (22:00)

Jürgen Richard Blackmore, Sobota, 13. říjen 2012 (20:00)

Joyce Moreno, Neděle, 14. říjen 2012 (19:30)

LUKÁŠ SOMMER – POR CAMINOS DE SANGUNTO, Úterý, 16. říjen 2012 (19:30)

Duo Conspiro/Michaela Syrová, Úterý, 16. říjen 2012 (20:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Úterý, 16. říjen 2012 (20:00)

Nir Felder/Aaron Goldberg/Massimo Biolcati/Obed Calvair, Úterý, 16. říjen 2012 (22:00)

LIBOR JANEČEK, KRISTINA VACULOVÁ, Středa, 17. říjen 2012 (18:00)

Raymond Weil 2012 Tour Lubomír Brabec, Čtvrtek, 18. říjen 2012 (12:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček, Čtvrtek, 18. říjen 2012 (19:00)

Projekt Z - Petr Zelenka/Daniel Šoltis/Werner Zangerle, Čtvrtek, 18. říjen 2012 (19:00)

Pražské kytarové kvarteto, Čtvrtek, 18. říjen 2012 (19:30)

BRIT FLOYD, Čtvrtek, 18. říjen 2012 (20:00)

FRANCOUZSKÝ VEČER/JOEL BROSE, Pátek, 19. říjen 2012 (19:30)

Štěpán Rak, Sobota, 20. říjen 2012 (16:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček, Neděle, 21. říjen 2012 (15:00)

RAK a RAK, Úterý, 23. říjen 2012 (19:00)

Phishbacher Bros. (USA/D), Úterý, 23. říjen 2012 (20:00)

Lukáš Martinek & Private Earthquake, Úterý, 23. říjen 2012 (22:00)

Událost roku 2012 na pražské HAMU, Středa, 24. říjen 2012 (19:30)

Štěpán Rak, Alfred Strejček - "Cesty naděje", Čtvrtek, 25. říjen 2012 (18:00)

LUKÁŠ SOMMER: BYLI JSME?, Čtvrtek, 25. říjen 2012 (19:00)

Radim Hladík a Blue Effect, Čtvrtek, 25. říjen 2012 (19:30)

Iván Gutierrez & Madera, Čtvrtek, 25. říjen 2012 (20:30)

Phil Shoenfelt a Pavel Cingl (UK/CZ), Čtvrtek, 25. říjen 2012 (21:00)

Inner Space a David Dorůžka - křest CD (POL/CZ), Čtvrtek, 25. říjen 2012 (22:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček - "Cesty naděje", Pátek, 26. říjen 2012 (18:00)

Radim Hladík a Blue Effect, Pátek, 26. říjen 2012 (20:00)

CAPPELLA MARIANA, Sobota, 27. říjen 2012 (17:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 27. říjen 2012 (21:00)

Pavel Steidl – kytarový recitál, Neděle, 28. říjen 2012 (16:00)

Libor Šmoldas Quartet, Neděle, 28. říjen 2012 (22:00)

Karel Plíhal - Vzduchoprázdniny, Pondělí, 29. říjen 2012 (19:00)

Duo Siempre Nuevo, Pondělí, 29. říjen 2012 (19:30)

Karel Plíhal - Vzduchoprázdniny, Úterý, 30. říjen 2012 (19:30)

Rak a Rak, Úterý, 30. říjen 2012 (20:00)

PANENKA VYZUTÁ, Úterý, 30. říjen 2012 (20:00)

Rene Trossman Band (USA/CZ), Úterý, 30. říjen 2012 (22:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Středa, 31. říjen 2012 (19:00)

ŠPANĚLSKÝ VEČER S CARMEN - „CARMEN TOUR 2012“, Středa, 31. říjen 2012 (19:30)

MAREK NOVOTNÝ QUINTET, Čtvrtek, 1. Listopad 2012 (19:00)

Štěpán Rak, Čtvrtek, 1. Listopad 2012 (19:00)

Jan-Matěj Rak, Čtvrtek, 1. Listopad 2012 (20:00)

MICHAL PAVLÍČEK UNPLUGGED TOUR 2012, Čtvrtek, 1. Listopad 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Pátek, 2. Listopad 2012 (19:00)

RADIM HLADÍK A BLUE EFFECT, Pátek, 2. Listopad 2012 (20:00)

John McLaughlin & The 4th Dimension, Sobota, 3. Listopad 2012 (19:00)

BLUE EFFECT, Sobota, 3. Listopad 2012 (20:00)

Justin Lavash, Úterý, 6. Listopad 2012 (19:00)

DUO SIEMPRE NUEVO, Úterý, 6. Listopad 2012 (19:30)

Lenka Filipová - Concertino, Středa, 7. Listopad 2012 (17:30)

Rudy Linka - trio, Středa, 7. Listopad 2012 (19:00)

Katie Melua, Středa, 7. Listopad 2012 (20:00)

Suzanne Vega, Gerry Leonard, Čechomor, Čtvrtek, 8. Listopad 2012 (12:00)

BIT Trio/Jiří Novotný,Vladislav Bláha,Jaromír Zámečník, Čtvrtek, 8. Listopad 2012 (19:00)

Lenka Filipová - Concertino, Čtvrtek, 8. Listopad 2012 (19:00)

Duo Teres, Čtvrtek, 8. Listopad 2012 (19:15)

Rak a RAk, Čtvrtek, 8. Listopad 2012 (19:30)

Marcus Miller, Čtvrtek, 8. Listopad 2012 (20:00)

Jiří Šimek Trio, Pátek, 9. Listopad 2012 (19:00)

Lukáš Sommer - Byli jsme?, Sobota, 10. Listopad 2012 (19:00)

Shahab Tolouie Quintet (IRN/CZ), Sobota, 10. Listopad 2012 (22:00)

Rudy Linka trio, Pondělí, 12. Listopad 2012 (20:00)

Roman Pokorný & Blues Box Heroes, Pondělí, 12. Listopad 2012 (22:00)

Duo Violarra - Rakousko, Úterý, 13. Listopad 2012 (19:00)

Michal Hromek Consort, Úterý, 13. Listopad 2012 (19:00)

Steve Walsh Trio (USA/CZ), Úterý, 13. Listopad 2012 (19:00)

John Mayal, Úterý, 13. Listopad 2012 (20:00)

Trio Romano, Úterý, 13. Listopad 2012 (21:00)

Hugo Race and The New Fatalists (AUS/IT), Úterý, 13. Listopad 2012 (22:00)

Libor Janeček, Středa, 14. Listopad 2012 (19:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček: Vivat Comenius, Středa, 14. Listopad 2012 (19:30)

Trossmann-Kořínek Band feat. LORENZO THOMPSON, Středa, 14. Listopad 2012 (20:00)

John Scofield Trio feat. Steve Swallow / Bill Stewart, Středa, 14. Listopad 2012 (22:00)

JANET ROBIN & BAND (USA), Čtvrtek, 15. Listopad 2012 (12:00)

Koncert laureátů mezinárodních kytarových soutěží, Čtvrtek, 15. Listopad 2012 (19:00)

Jamie Marshall (UK), Čtvrtek, 15. Listopad 2012 (19:00)

Přemysl Vacek - loutnový recitál, Čtvrtek, 15. Listopad 2012 (19:30)

Štěpán Rak, Bohumil Vurm, Čtvrtek, 15. Listopad 2012 (19:30)

Trossman - Kořínek Band host Lorenzo Thomson (USA/CZ), Čtvrtek, 15. Listopad 2012 (22:00)

Eva Henychová, Pátek, 16. Listopad 2012 (19:00)

Habib Koité (Mali) & Eric Bibb (USA), Pátek, 16. Listopad 2012 (19:30)

Low Society (USA), Pátek, 16. Listopad 2012 (22:00)

Justin Lavash, Sobota, 17. Listopad 2012 (19:00)

Zdeněk Bína,Jan Urbanec - Accoustic Project, Sobota, 17. Listopad 2012 (20:30)

Jim Campilongo Electric Trio (USA), Sobota, 17. Listopad 2012 (22:00)

PF Guitar Quartet, Neděle, 18. Listopad 2012 (16:00)

ŠPANĚLSKÝ VEČER S CARMEN - „CARMEN TOUR 2012“, Pondělí, 19. Listopad 2012 (12:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Pondělí, 19. Listopad 2012 (17:00)

Sting, Pondělí, 19. Listopad 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Bohumil Vurm, PF Guitar Quartet, Úterý, 20. Listopad 2012 (19:00)

Richie Kotzen, Úterý, 20. Listopad 2012 (20:00)

RUDY LINKA TRIO (USA), Středa, 21. Listopad 2012 (19:30)

Lenka Filipová Concertino, Čtvrtek, 22. Listopad 2012 (19:00)

ŠTĚPÁN RAK a JAN MATĚJ RAK, Čtvrtek, 22. Listopad 2012 (19:00)

RUDY LINKA TRIO (USA), Čtvrtek, 22. Listopad 2012 (19:30)

MUSE WORLD TOUR 2012, Čtvrtek, 22. Listopad 2012 (20:00)

Morenito de Triana a Flaco de Nerja, Čtvrtek, 22. Listopad 2012 (20:30)

Gary Lucas, j. h. Michal Nejtek (USA/CZ), Pátek, 23. Listopad 2012 (20:00)

Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (USA/CZ), Sobota, 24. Listopad 2012 (21:00)

Roman Pokorný & Blue Box Heroes, Neděle, 25. Listopad 2012 (12:00)

Romantic Guitar Duo, Neděle, 25. Listopad 2012 (15:00)

Morenito de Triana a Flaco de Nerja, Neděle, 25. Listopad 2012 (20:00)

Ivan Boreš, Pondělí, 26. Listopad 2012 (19:30)

Evelyn Tubb & Michael Fields, Úterý, 27. Listopad 2012 (19:00)

Karel Fleischlinger, Úterý, 27. Listopad 2012 (19:30)

KAREL PLÍHAL - VZDUCHOPRÁZDNINY, Úterý, 27. Listopad 2012 (19:30)

Štěpána Rak, Jan Matěj rak ad.., Úterý, 27. Listopad 2012 (20:00)

KAREL PLÍHAL - VZDUCHOPRÁZDNINY, Středa, 28. Listopad 2012 (19:00)

GARY LUCAS ( USA ), Středa, 28. Listopad 2012 (20:00)

Karel Plíhal, Čtvrtek, 29. Listopad 2012 (19:30)

Kris Kristofferson (USA), Čtvrtek, 29. Listopad 2012 (20:00)

Vladimír Mišík + Flamenco + ETC, Čtvrtek, 29. Listopad 2012 (20:00)

Phil Shoenfelt a Pavel Cingl (UK/CZ), Čtvrtek, 29. Listopad 2012 (21:00)

Štěpán Rak, Pátek, 30. Listopad 2012 (17:00)

Lubomír Brabec, Pátek, 30. Listopad 2012 (18:00)

IVAN BOREŠ A LUKÁŠ SOMMER, Pátek, 30. Listopad 2012 (19:00)

IVAN BOREŠ A LUKÁŠ SOMMER, Pátek, 30. Listopad 2012 (19:00)

MICHAL PAVLÍČEK A TRIO, MONIKA NAČEVA, Pátek, 30. Listopad 2012 (20:00)

Rak a Rak ZAHÁJENÍ ADVENTU, Sobota, 1. Prosinec 2012 (18:00)

Modrá pyramida tour Olympic 50 let, Sobota, 1. Prosinec 2012 (19:00)

SHAHAB TOLOUIE QUINTET, Sobota, 1. Prosinec 2012 (20:00)

Blue Effect, Sobota, 1. Prosinec 2012 (20:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Neděle, 2. Prosinec 2012 (16:00)

Štěpán rak, Pondělí, 3. Prosinec 2012 (19:30)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Středa, 5. Prosinec 2012 (19:30)

Vladimír Václavek, Středa, 5. Prosinec 2012 (20:00)

Michaela Rabitsch & Robert Pawlik Duo (Rakousko), Středa, 5. Prosinec 2012 (20:00)

Vánoční koncert Štěpána Raka a Alfréda Strejčka, Čtvrtek, 6. Prosinec 2012 (19:30)

Michal Hromek Consort, Pátek, 7. Prosinec 2012 (19:30)

Štěpán Rak a David Wurczel, Pátek, 7. Prosinec 2012 (19:30)

JAZZ QUINTET, Pátek, 7. Prosinec 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Sobota, 8. Prosinec 2012 (18:00)

ANGELO KELLY "OFF ROAD" - THE CHRISTMAS SHOW, Sobota, 8. Prosinec 2012 (19:00)

Petr Paulů, Sobota, 8. Prosinec 2012 (20:00)

MICHAL PAVLÍČEK a trio – ADVENTNÍ KONCERT, Sobota, 8. Prosinec 2012 (20:00)

Ivan Boreš a Vojtěch Vrtiška, Sobota, 8. Prosinec 2012 (20:00)

Štěpán Rak a Alfréd Strejček, Neděle, 9. Prosinec 2012 (15:00)

Adventní koncert, Neděle, 9. Prosinec 2012 (17:30)

Irena Budweiserová a Fade In, Neděle, 9. Prosinec 2012 (20:00)

Štěpán Rak a Jan-Matěj Rak, Pondělí, 10. Prosinec 2012 (19:00)

MILAN KAŠUBA A HOSTÉ, Pondělí, 10. Prosinec 2012 (20:30)

Lukáš Martinek & Private Earthquake, Pondělí, 10. Prosinec 2012 (21:15)

Trio Romano, Úterý, 11. Prosinec 2012 (21:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček, Středa, 12. Prosinec 2012 (19:00)

Pražské kytarové kvarteto, Středa, 12. Prosinec 2012 (19:30)

Věra Martinová & Jamie Marshall a spol., Středa, 12. Prosinec 2012 (19:30)

Milli Janatková&Adam Pavlíček, Středa, 12. Prosinec 2012 (20:00)

Štěpán Rak, Jan-Matěj Rak, Čtvrtek, 13. Prosinec 2012 (17:00)

Vánoční koncert žáků ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Čtvrtek, 13. Prosinec 2012 (18:00)

Irena Budweiserová & Fade in, Čtvrtek, 13. Prosinec 2012 (19:00)

Předvánoční vystoupení Daniela Hůlky a Lubomíra Brabce, Čtvrtek, 13. Prosinec 2012 (19:30)

Irena Budweiserová & Fade in, Pátek, 14. Prosinec 2012 (17:00)

Štěpán Rak, Jan-Matěj Rak, Alfred Strejček, Pátek, 14. Prosinec 2012 (19:00)

Štěpán Rak, Alfred Strejček, Sobota, 15. Prosinec 2012 (16:00)

Ken Hensley (UK), Sobota, 15. Prosinec 2012 (19:30)

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC... + FLAMENGO, Sobota, 15. Prosinec 2012 (20:00)

Adventní koncert, Neděle, 16. Prosinec 2012 (15:00)

La Magia Del Flamenco: Con Pocas Palabras, Neděle, 16. Prosinec 2012 (19:30)

Ken Hensley (UK), Neděle, 16. Prosinec 2012 (20:00)

Věra Martinová, Jamie Marshall, Úterý, 18. Prosinec 2012 (19:30)

Irena Budweiserová & Fade in, Středa, 19. Prosinec 2012 (19:30)

Flamenco Element, Středa, 19. Prosinec 2012 (20:00)

Pražské kytarové kvarteto, Čtvrtek, 20. Prosinec 2012 (19:30)

Lenka Filipová, Pátek, 21. Prosinec 2012 (20:00)

Matěj Žák, kvarteto fagotistek, Sobota, 22. Prosinec 2012 (16:00)

Marcel Flemr Trio, Neděle, 23. Prosinec 2012 (21:15)

JGCH QUARTET, Čtvrtek, 27. Prosinec 2012 (20:00)

Karel Fleischlinger, Pátek, 28. Prosinec 2012 (19:00)

LUBOŠ ANDRŠT BLUES BAND, Sobota, 29. Prosinec 2012 (12:00)

Silvestr s Blues Box Heroes, Pondělí, 31. Prosinec 2012 (21:00)

Novoroční koncert s přípitkem, Úterý, 1. Leden 2013 (17:00)

NEW YEAR'S GROOVE BAND, Úterý, 1. Leden 2013 (22:00)

ŠTĚPÁN RAK – kytarový recitál, Pátek, 4. Leden 2013 (19:30)

Vojtěch Vrtiška & Jiří Kubeček, Pátek, 4. Leden 2013 (20:00)

Marek Novotný Trio feat. David Dorůžka/Marcel Bárta, Sobota, 5. Leden 2013 (19:00)

Libor Šmoldas Quartet, Neděle, 6. Leden 2013 (22:00)

Jan-Matěj Rak, Franta Vlček, Čtvrtek, 10. Leden 2013 (20:00)

Justin Lavash & David Landštof, Pátek, 11. Leden 2013 (22:00)

Michal Pavlíček a Monika Načeva, Sobota, 19. Leden 2013 (20:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Středa, 23. Leden 2013 (12:00)

Jamie Marshall (UK), Středa, 23. Leden 2013 (19:00)

Jiří Šimek Trio, Středa, 23. Leden 2013 (22:00)

RAFAL SARNECKI TRIO, Pátek, 25. Leden 2013 (19:00)

Trio Romano, Středa, 30. Leden 2013 (20:00)

James Blood Ulmer & Queen Esther, Středa, 30. Leden 2013 (21:00)

Vladislav Bláha, Čtvrtek, 31. Leden 2013 (19:00)

Romantické kytary Karla Fleischlingera, Čtvrtek, 7. únor 2013 (19:00)

SLASH (US),Myles Kennedy,The Conspirators, Pondělí, 11. únor 2013 (20:00)

Milan a Vilém Zelenkovi, Úterý, 12. únor 2013 (19:00)

Duo Siempre Nuevo, Pondělí, 18. únor 2013 (19:30)

prof. Milan ZELENKA a Vilém ZELENKA, Úterý, 19. únor 2013 (19:00)

DUO GUITACCORD, Čtvrtek, 21. únor 2013 (19:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pondělí, 25. únor 2013 (12:00)

ABSOLVENTSKÝ KONCERT, Středa, 27. únor 2013 (19:00)

Duo Siempre Nuevo, Čtvrtek, 28. únor 2013 (15:00)

Koncert "La Brise de France" J. Macka s J. Baštovou, Čtvrtek, 28. únor 2013 (18:00)

Will Bernard Trio, Pondělí, 4. Březen 2013 (12:00)

Kytarový koncert - host Jiří Jirmal, Neděle, 10. Březen 2013 (16:00)

ERIC MARTIN, Pondělí, 11. Březen 2013 (12:00)

Duo Siempre Nuevo, Čtvrtek, 14. Březen 2013 (19:30)

KRUH KOLEM OHNĚ, Středa, 27. Březen 2013 (19:30)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pátek, 29. Březen 2013 (12:00)

Velikonoční Concertino Praga aneb Laureáti ve Smiřicích, Sobota, 30. Březen 2013 (15:30)

Sváteční galavečer - Lubomír Brabec a trio Bardolino, Neděle, 31. Březen 2013 (19:00)

Kytarový koncert Miloše Pernici, Středa, 17. Duben 2013 (19:00)

JazzFestBrno: Rez Abbasi Trio, Pátek, 19. Duben 2013 (19:30)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pátek, 26. Duben 2013 (19:00)

MICHAEL SCHENKER, Neděle, 28. Duben 2013 (20:00)

Mark Knopfler, Úterý, 7. Květen 2013 (20:00)

Iva Bittová a Vladimír Václavek, Čtvrtek, 30. Květen 2013 (20:00)

Kytarový koncert, Pondělí, 10. červen 2013 (18:00)

Koncert staré hudby, Středa, 12. červen 2013 (18:00)

Koncert staré hudby, Středa, 19. červen 2013 (18:00)

Eric Clapton, Středa, 19. červen 2013 (20:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pátek, 28. červen 2013 (19:00)

Joe Satriani, Čtvrtek, 4. červenec 2013 (19:00)

Pražské kytarové kvarteto, Čtvrtek, 25. červenec 2013 (19:30)

Mistr flamenka Paco de Lucía v Olomouci, Pátek, 26. červenec 2013 (20:30)

Carlos Santana, Čtvrtek, 1. Srpen 2013 (20:00)

prof. Štěpán Rak, Pátek, 2. Srpen 2013 (18:00)

Deep Purple, Neděle, 4. Srpen 2013 (17:00)

Štěpán Rak a Jan Matěj rak, Sobota, 10. Srpen 2013 (17:30)

JAZZ V PARKU -JGC Quartet, Čtvrtek, 15. Srpen 2013 (19:00)

Carlos Piñana - Flamencový recitál, Čtvrtek, 15. Srpen 2013 (20:30)

Festival Ibérica: Závěrečný festivalový galakoncert, Sobota, 17. Srpen 2013 (19:30)

Glen Hansard & band, Úterý, 20. Srpen 2013 (20:00)

Bombino, Čtvrtek, 5. Září 2013 (19:30)

JIŘÍ KUBEČEK JR. a VOJTĚCH VRTIŠKA, Pátek, 6. Září 2013 (20:00)

Miloš PERNICA a hosté - 4. ročník, Úterý, 10. Září 2013 (19:30)

Koncert staré hudby, Čtvrtek, 12. Září 2013 (19:30)

Nizar rohana trio Palestina/Francie, Úterý, 17. Září 2013 (19:30)

Š. Rak, A. Strejček, Čtvrtek, 26. Září 2013 (19:00)

Štěpán Rak, Pátek, 27. Září 2013 (19:30)

Štěpán rak - S kytarou kolem světa, Neděle, 29. Září 2013 (18:00)

Steve Vai, Neděle, 29. Září 2013 (20:00)

Joe Bonamassa, Sobota, 5. říjen 2013 (20:00)

slavnostní koncert, Pondělí, 7. říjen 2013 (19:00)

“RAK A RAK”, Čtvrtek, 10. říjen 2013 (18:00)

Kytarový večer, Čtvrtek, 10. říjen 2013 (19:30)

Morenito de Triana a Cheita García Brava, Pátek, 11. říjen 2013 (20:00)

pražské kytarové orchestry, Sobota, 12. říjen 2013 (19:00)

Štěpán Rak, Neděle, 13. říjen 2013 (17:00)

Adriano Trindade & Los Quemados, Pondělí, 14. říjen 2013 (20:00)

Bassociation — Baroque Blues, Pondělí, 14. říjen 2013 (20:30)

Štěpán Rak a Václav Návrat, Pátek, 18. říjen 2013 (18:30)

Štěpán Rak, Václav Návrat, Sobota, 19. říjen 2013 (17:00)

Miloš PERNICA a hosté - 4. ročník, Úterý, 22. říjen 2013 (19:30)

Štěpán RAK a Jan Matěj RAK, Čtvrtek, 24. říjen 2013 (19:00)

Mike Stern Band, Pondělí, 28. říjen 2013 (20:00)

Jiří Jirmal, Pátek, 8. Listopad 2013 (19:00)

ŠTĚPÁN RAK, Sobota, 9. Listopad 2013 (18:00)

Jiří Jirmal, Úterý, 12. Listopad 2013 (19:30)

John Scofield: Return of Überjam, Úterý, 12. Listopad 2013 (20:00)

Štěpán Rak & Alfred Strejček - Vivat Carolus Quartus, Středa, 13. Listopad 2013 (19:00)

Libor Janeček, Středa, 13. Listopad 2013 (19:00)

Jan Matěj Rak, Adam Pavlíček, Miloš Pernica, Středa, 13. Listopad 2013 (20:00)

Martin Bies & Flamenco Clan, Čtvrtek, 14. Listopad 2013 (19:00)

Iván Gutiérrez & Madera, Sobota, 16. Listopad 2013 (20:00)

Like as the Lute delights, Pátek, 22. Listopad 2013 (19:30)

Štěpán Rak, Pondělí, 25. Listopad 2013 (19:00)

Koncert studentů kytarového oddělení, Středa, 27. Listopad 2013 (18:30)

Romantické kytary Karla Fleischlingera, Čtvrtek, 28. Listopad 2013 (19:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pátek, 29. Listopad 2013 (18:00)

Romantické kytary Karla Fleischlingera, Neděle, 1. Prosinec 2013 (15:00)

Štěpán Rak – Vánoční rozjímání, Pondělí, 2. Prosinec 2013 (19:00)

Miloš PERNICA a hosté - 4. ročník, Úterý, 3. Prosinec 2013 (19:30)

Romantické kytary Karla Fleischlingera, Středa, 4. Prosinec 2013 (19:00)

Michal Pavlíček & Michal Nejtek, Čtvrtek, 5. Prosinec 2013 (20:00)

Vojtěch Vrtiška + Ivan Boreš, Pátek, 6. Prosinec 2013 (20:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Sobota, 7. Prosinec 2013 (10:30)

Black Sabbath, Sobota, 7. Prosinec 2013 (20:00)

Štěpán Rak a Alfred Strejček, Neděle, 8. Prosinec 2013 (17:00)

Adventní koncert Gabriela Beňačková a Lubomír Brabec, Čtvrtek, 12. Prosinec 2013 (20:00)

Karel Fleischlinger, Neděle, 15. Prosinec 2013 (17:30)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Sobota, 21. Prosinec 2013 (12:00)

400 let španělské kytary, Neděle, 22. Prosinec 2013 (17:00)

Vladimír Mišík & ETC, Úterý, 7. Leden 2014 (20:30)

AKT - Akustické kytarové trio, Čtvrtek, 9. Leden 2014 (20:00)

Magdaléna Liberdová – flétna, Veronika Hrdová – kytara, Pondělí, 13. Leden 2014 (19:30)

Hudební soirée aneb čaj o páté na Hudební fakultě, Úterý, 14. Leden 2014 (17:00)

Novoroční argentinské tango, Úterý, 14. Leden 2014 (19:30)

PRAŽSKÉ KYTAROVÉ KVARTETO, Čtvrtek, 16. Leden 2014 (19:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pondělí, 20. Leden 2014 (12:00)

Štěpán Rak, Úterý, 21. Leden 2014 (18:00)

Elogio de la guitarra, Úterý, 21. Leden 2014 (19:30)

Potlach - Pacifik, host: Štěpán a Matěj Rak, Středa, 29. Leden 2014 (20:00)

Recitál kytaristky Ireny Babáčkové a sopranistky Heleny, Čtvrtek, 30. Leden 2014 (19:00)

Michal Pavlíček a Michal Nejtek, Sobota, 15. únor 2014 (20:00)

KYTAROVÝ RECITÁL – JAN MATĚJ RAK, Čtvrtek, 20. únor 2014 (19:00)

Štěpán Rak, Čtvrtek, 20. únor 2014 (19:00)

Anna Pinknerová, František Nečas, Neděle, 2. Březen 2014 (19:30)

Štěpán Rak, Alfred Strejček, Středa, 5. Březen 2014 (19:00)

František Nečas, Anna Pinknerová, Pátek, 7. Březen 2014 (17:00)

Ewan Dobson, Úterý, 11. Březen 2014 (20:00)

František Nečas, Anna Pinknerová, Bořek Tvrzník, Čtvrtek, 13. Březen 2014 (19:00)

KEN HENSLEY (UK) - Solo Tour 2014, Čtvrtek, 13. Březen 2014 (20:00)

Štěpán RAK & Jan Matěj RAK, Čtvrtek, 13. Březen 2014 (20:00)

KEN HENSLEY (UK) - Solo Tour 2014, Sobota, 15. Březen 2014 (20:00)

Štěpán Rak, Alfréd Strejček, Pondělí, 17. Březen 2014 (20:00)

prof. Štěpán Rak se svými žáky, Středa, 19. Březen 2014 (19:30)

Štěpán Rak, Čtvrtek, 20. Březen 2014 (19:00)

Irena Babáčková - Magisterský koncert, Pátek, 21. Březen 2014 (19:30)

Luboš Andršt Group, Středa, 26. Březen 2014 (12:00)

JFB 2014: E Converso / Limbo / Vít Křišťan Imprints, Úterý, 1. Duben 2014 (19:30)

JFB 2014: Koncert posluchačů KJI HF JAMU, Pondělí, 7. Duben 2014 (19:30)

JFB 2014: Chris Dave and The Drumhedz, Neděle, 13. Duben 2014 (19:30)

JFB 2014: Ibrahim Maalouf, Pondělí, 14. Duben 2014 (19:30)

JFB 2014: MaBaSo Trio, Úterý, 15. Duben 2014 (19:30)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Sobota, 19. Duben 2014 (12:00)

Benefiční koncert Českého kytarového dua, Pátek, 25. Duben 2014 (19:30)

JFB 2014: Assaf Kehati Trio / Roman Pokorný, Neděle, 27. Duben 2014 (19:30)

Steve Hackett, Úterý, 6. Květen 2014 (19:00)

KENNY WAYNE SHEPHERD / USA, Neděle, 18. Květen 2014 (20:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Pondělí, 26. Květen 2014 (12:00)

Jeff Beck, Středa, 4. červen 2014 (20:00)

Pavel Steidl, Pátek, 13. červen 2014 (19:30)

Pavel Steidl, Karel Košárek, Pondělí, 16. červen 2014 (19:30)

Koncert Bryana Adamse pod hvězdami, Středa, 18. červen 2014 (20:00)

Christian Haimel (Rakousko) - sólový recitál, Sobota, 21. červen 2014 (19:00)

Christian Haimel (Rakousko), Sobota, 21. červen 2014 (19:00)

Concentus Moraviae 2014 - Flamenco, Pondělí, 23. červen 2014 (19:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Středa, 25. červen 2014 (12:00)

České kytarové duo Jana a Petr Bierhanzlovi, Sobota, 5. červenec 2014 (12:00)

„Miloš Pernica a hosté 2014“, Úterý, 23. Září 2014 (12:00)

Vladislav Bláhy - klasická kytara, Sobota, 1. Listopad 2014 (19:00)

Copyright © 2011 ČESKÁ KYTARA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.